• Wyprzedaż!
 • -600,00 zł
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm

Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm

ETL
4 300,00 zł 4 900,00 zł -600,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 4900.00 zł
Pozostały czas

2.png
Dostawa
3.png
Atrakcyjne ceny
6.png
Wysoka jakość

5
3.67/5 - 2 opinie
 

Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x6 m, poliwęglan 6 mm

Do ogrodu zalecamy wybór szklarni GERA Plus. W skład tego rozszerzonego zestawu wchodzą: PROFILE ZAKOŃCZENIOWE U, TAŚMĘ PAROPRZEPUSZCZALNA, TAŚMĘ IZOLACYJNA i ZESTAW DLA PODWIĄZYWANIA ROŚLIN (o długości 4 metrów dla szklarni) i okienko boczne (dostępne przy długości 6 metrów i więcej). Taki wybór umożliwia solidne zabezpieczenie konstrukcji wykonanej z poliwęglanu na długi czas, co zapewni obfite plony przez wiele lat! Polecamy również poliwęglanowy tunel foliowy 40x20 mm 3x6 m.

Szklarnia Atena

Szklarnia GERA poliwęglan 6mm profil 40x20mm

Opis produktu:

 • Szerokość szklarni: 3 m
 • Długość szklarni: 6 m
 • Wysokość szklarni: 2 m
 • Odległość między łukami: 1 m
 • Typ profilu: ogniowo ocynkowany profil 40x20 mm
 • Powłoka: poliwęglan komorowy
 • Grubość poliwęglanu: 6 mm
 • Typ konstrukcji: prostościana
 • Liczba drzwi: 2, po jednej z frontu i tyłu: 180x90 cm
 • Liczba skrzydeł okiennych: dwa, po jednym z frontu i tyłu: 43x100 cm
 • Produkcja Unii Europejskiej

Wydłużenie szklarni Szklarnia serii GERA o szerokości 3 metry, ma standardową długość 4 metry. Długość szklarni można powiększyć za pomocą zestawów wydłużających (co 2 metry) do wymaganego rozmiaru.

Szklarnia Atena

Co znajdziesz w zestawie?

 • profile z ocynkowanej stali (fronty i łączniki poprzeczne),

 • poliwęglan (dostarczamy w arkuszach 6*2,1m i potrzebuje samodzielnego wycięcia)

 • taśma paroprzepuszczalna

 • taśma zamykająca

 • profile U zakończeniowe

 • zestaw do podwiązywania roślin

 • śruby do montażu konstrukcji metalowej,

 • wkręty z gumową podkładką do przykręcania poliwęglanu,

 • zawiasy i zaczepy,

 • instrukcja do montażu.

Sposób montażu: Wyrównać grunt przed rozpoczęciem instalacji konstrukcji. Szklarnia jest przeznaczona do zamontowania na cokole betonowym lub fundamencie z bloczków betonowych.W tym artykule znajdziesz wskazówki jak zrobić fundament

Cechy szklarni

 • Powłoka poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm jest odporna na szkodliwe promieniowanie UV oraz typowe warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy niewielki grad. Nasza szklarnia posiada solidną i wytrzymałą konstrukcję, zdolną wytrzymać obciążenie śniegiem o masie do 180 kg na metr kwadratowy. Dzięki temu nasz poliwęglan poradzi sobie nawet z intensywnymi opadami śniegu podczas zimy. Dodatkowo okrągły kształt naszej szklarni zapobiega zaleganiu śniegu.

 

Najważniejszą zaletą naszego materiału jest możliwość stworzenia optymalnego klimatu wewnątrz szklarni, a także łatwa pielęgnacja, co eliminuje potrzebę częstej wymiany folii, co często stanowi problem w innych rozwiązaniach.

Oferujemy poliwęglan o grubości 6 mm, co daje doskonałą równowagę między wytrzymałością a wagą (gęstość: 0,85 kg/m2).

Poliwęglan komorowy 6mm - na co to wpływa? Gęstość wpływa na wytrzymałość poliwęglanu oraz odpowiada za izolację termiczną i ochronę przed utratą ciepła. Dzięki temu, niektóre rośliny mogą rosnąć przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz.

1) Z tak dużych szklarni najczęściej korzystają ogrodnicy którzy chcą wydłużyć sezon upraw w szklarni, czyli powłoka musi być wykonana z materiału który najlepiej utrzymuje ciepło.

2) Poliwęglan komorowy oprócz swojej grubości ma drugi istotny wskaźnik - gęstość - ilość surowca zużytego do wytłaczania 1 m. kw. Poliwęglan 6mm produkcji UE ma gęstość 0,85 kg/m2.

3) Poliwęglan 4mm pasuje bardziej dla niedużych szklarni przydomowych, gdy planujemy uprawy wyłącznie w sezonie. Dla szklarni z rozstawem łuków co 1m poliwęglan 4mm jest zbyt cienki, dlatego w zestawie szklarni Hestia dostaniecie poliwęglan grubością 6mm

Poliwęglan z obu stron ma folie ochronną, pod białą folią z napisami znajduje się strona płyty z ochroną przed UV.

Szklarnia Atena poliwęglan
szklarnia serii atena
 • Konstrukcja szklarni jest trwała. Łuki stanowiące główny element nośny są spawane całkowicie, a ich wygięcie jest wykonywane bez jakichkolwiek węzłów łączeniowych. Dla szklarni serii GERA o szerokości 3 metrów stosujemy specjalne łuki z grubego profilu stalowego o przekroju 40x20 mm, z wygiętym profilem "na krawędzi". Dodatkowo zwiększona liczba łuków (w odstępach co 100 cm) zapewnia równomierne obciążenie śniegiem na poliwęglan komorowy, co sprawia, że nasza szklarnia doskonale poradzi sobie nawet z najbardziej śnieżnymi zimami w Polsce.

 • Nasze profile są poddawane ochronie antykorozyjnej poprzez cynkowanie ogniowe, co skutecznie chroni powłokę przed rdzą.

Od dołu szklarnia jest wyposażona w ramkę metalową, do której się wkłada łuki. Oprócz ramy od dołu, szklarnia Gera wyposażona w profile poprzeczne o przekroju 40x20 mm, 3 rzędy poprzeczek na dachu oraz narożny ocynkowany profil z blachy ( jak na zdjęciu po lewej stronie), który montujemy na styku dachu i ścian. Liczba łuków w szklarni jest zwiększona (odległość między łukami wynosi 100 cm) i zapewnia bardziej równomierne obciążenie śniegiem na poliwęglan komorowy, co oznacza że szklarnia pokryta poliwęglanem doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej śnieżną  polską zimę.

Zapewniamy darmową konsultację, a numer do naszej firmy znajdziesz w informacjach kontaktowych.

Łączenie łuków i profili poprzecznych za pomocą systemu “krab” (łączników w kształcie X i T). Łuki oraz profile znajdują się w jednej płaszczyźnie, w ten sposób ciężar śniegu zostaje równomiernie rozłożony na powierzchni dachu z poliwęglanu.

Szklarnia Atena

Dostawa 

Usługa montażu

Nasz dostawca służy pomocą przy rozładunku towaru i wspólnie z Tobą sprawdzi zawartość zamówienia!

Szklarnia jest dostarczana w formie zdemontowanej i zawiera wszystkie niezbędne elementy do montażu, takie jak arkusze poliwęglanu, łuki, elementy poprzeczne oraz dodatkowe elementy montażowe (śruby, wkręty, taśma perforowana, profile U, zawiasy). Arkusze poliwęglanu są chronione folią ochronną, co umożliwia ich bezpieczne przechowywanie na otwartej powierzchni. Konstrukcja szklarni jest ocynkowana, co zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, pozwalając na pozostawienie zdemontowanego produktu na zewnątrz. W takiej formie szklarnia może czekać na montaż.

Dostawa realizowana samochodami dostawczymi firmy partnerskiej. Dostawca pomoże Ci rozładować towar (​zawsze prosimy o pomoc w rozładunku co najmniej 1 osoby) i sprawdzi z Tobą zawartość zamówienia!

Szklarnia Atena

Montaż

Jeśli zechcesz, możemy zaoferować usługę montażu szklarni przez naszą firmę partnerską. Koszt montażu można sprawdzić na górze oferty pod przyciskiem “Montaż” / “Bez montażu”.

Montaż szklarni może odbyć się na fundamencie betonowym, drewnianym (fundament drewniany nie jest w zestawie). Teren, na którym ma zostać zainstalowana szklarnia, musi być wyrównany przed rozpoczęciem montażu, a wszelkie kamienie i drzewa powinny zostać usunięte. Fundament powinien być poziomy i mieć odpowiednie nachylenie.

Jeśli planujesz zainstalować szklarnię jako zadaszenie basenu, konieczne jest dostarczenie drabiny o długości +3 metry od poziomu ziemi, a wewnątrz basenu nie powinno być wody.

Nasz zespół montażowy ustali termin montażu na dzień następujący po dostawie. Montaż konstrukcji zazwyczaj trwa do 7 dni roboczych, zależnie od warunków pogodowych.

 

Chcielibyśmy podkreślić, że nasz towar jest dostępny nawet w szczycie sezonu. Oferujemy różne opcje rozliczenia, w tym płatność gotówką lub zakup na raty. Posiadamy także system lojalnościowy, który obejmuje zniżki na akcesoria przy zakupie szklarni dla klientów, którzy składają drugie zamówienie lub zostali poleceni przez naszych klientów. W ofercie posiadamy również szklarnię przydomową 20x20 mm 3x6 m.

Uwaga! Przed dokonaniem zakupu należy dokładnie zapoznać się z opisem produktu i prosimy  o konsultację.

Dziękujemy!

Dodatkowo oferujemy akcesoria, które mają za zadanie ułatwić pielęgnację roślin w szklarni:

- okienko boczne proste do szklarni Gera,

- automatyczny otwieracz okna

Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają realizacje naszych klientów

Długość (m)
6
Szerokość (m)
3
Wysokość (m)
2
Grubość poliwęglanu (mm)
6
Powłoka
poliwęglan komorowy
Typ konstrukcji
prostościana
Seria
GERA
Przekrój profilu
40x20 mm
Okres gwarancji
60 miesięcy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie (2)

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
stecianka@gmail.com

28-03-2023
5
(5/5
Kontakt z firmą świetny, dopasowali zamówienie pod moje potrzeby, realizacja wraz z transportem - błyskawiczna. Z montażem poradziliśmy sobie sami z mężem. Polecam serdecznie!
 
Regina

20-10-2022
5
(5/5
Polecam zakup tej szklarni, montaż do złożenia samodzielnego, okienka działają. Poza tym szybki zakup i bardzo miła obsługa.
Sezon już minął więc można powiedzieć że zdała egzamin. :)
 
Strona: 1

Dodaj opinię
Captcha

Pomożemy ci złożyć zamówienie

 
Produkt dodany do porównania.