Szklarnia z poliwęglanu 4x10

Uprawa roślin, choć przyjemna, wiąże się z koniecznością zapewnienia jak najlepszych warunków do wzrostu. Chodzi tu nie tylko o wilgoć, ale również o ciepło i ochronę przed promieniowaniem UV, gradem i przymrozkami. Polecamy szklarnie z poliwęglanu, czyli tworzywa o doskonałych właściwościach wpływających na wzrost roślin. Są one w stanie stworzyć mikroklimat wewnątrz, zapewniając tym samych znakomite warunki. W tej kategorii prezentujemy szklarnie ogrodowe 4x10. Doskonale sprawdzą się nie tylko do uprawy hobbystycznej w przydomowym ogródku, ale również do upraw w celach biznesowych. Takie szklarnie ogrodowe 4x10 stworzą dobre warunki do hodowli pomidorów, ogórków, papryki, melonów, arbuzów, ananasów oraz storczyków, tulipanów i wielu innych roślin. W naszej ofercie dostępne są w wersji Standart i Plus. Pierwsza z nich składa się ze szklarni i potrzebnych elementów montażowych, natomiast druga posiada potrzebne elementy do zabezpieczania komór, profile U zamykające, zestaw służący podwiązywaniu roślin oraz okienko dachowe.


Szklarnia z poliwęglanu 4x10 producent - trwałe konstrukcje

Producent szklarni z poliwęglanu 4x10 to Berolux, czyli unijna firma, która dąży do produkcji systemów z najwyższej jakości. Właśnie dlatego warto stawiać na proponowane przez nas szklarnie 4x10. Niewątpliwą zaletą poliwęglanu komorowego jest jego odporność na promieniowanie UV, śnieg, deszcz i grad. Żywotność takiej powłoki to nawet 10 lat, dodatkowo trwały szkielet spokojnie wytrzyma duże obciążenie śniegiem, a okrągły kształt zadaszenia naszych szklarni 4x10 zapobiega jego zaleganiu. Oferujemy poliwęglan o grubości 4 i 6 mm. Różnią się między sobą gęstością i przeznaczeniem. Pierwsza grubość rekomendowana jest do mniejszych konstrukcji w przydomowych ogródkach, natomiast druga idealnie sprawdzi się dla profesjonalistów. Wyróżnia się jeszcze lepszą trwałością i doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, które tworzą znakomity mikroklimat wpływający na wzrost roślin.

Szklarnia ogrodowa 4x10

Szklarnie ogrodowe 4x10 to trwałe konstrukcje, w których głównym elementem nośnym są łuki. Wykonane są z grubego profilu stalowego i wygięte na krawędzi. Co ważne, są one szerokie i ustawione blisko siebie, co zapewnia jeszcze większą stabilność. Dodatkowo zostały ocynkowane ogniowo, dlatego mają doskonałą ochronę przed korozją. Każda nasza szklarnia 4x10 to produkt, który jest w stanie zapewnić mikroklimat idealny do wzrostu wielu roślin. Gwarantujemy wysokie plony przez wiele lat, gdyż nasze konstrukcję wyróżniają się niezawodną wytrzymałością, w przeciwieństwie do tradycyjnych tuneli foliowych. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, oferujemy szybką realizację zamówień nawet w szczycie sezonu, kiedy występuje jeszcze większe zainteresowanie naszymi produktami. Przed rozpoczęciem prac montażowych zalecane jest wyrównanie powierzchni i usunięcie kamieni, drzew i korzeni. Oferujemy również montaż, po uprzednim uzgodnieniu terminu. W sytuacji pytań prosimy o kontakt z naszą firmą. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów aż 7 dni w tygodniu.

Produkt dodany do porównania.