Szklarnia z poliwęglanu 2x12

Własne owoce i warzywa to coś, o czym marzy coraz większa liczba osób. Chcąc zdrowo żyć i poznać smak prawdziwych, samodzielnie wyhodowanych warzyw klienci decydują się na montaż szklarni, która jest gwarancją odpowiednich warunków dla roślin. Przydatna może okazać się szklarnia ogrodowa 2x12, której wymiary pozwolą na wyhodowanie sporej ilości warzyw czy owoców, swobodne rozłożenie grządek i dostęp do nich. Oferujemy szklarnie 2x12 w dwóch wersjach - Plus i Standard. Wersja Plus zawiera niezbędne akcesoria służące zabezpieczaniu komór i frontów, profile U zamykające, a także zestaw do podwiązywania roślin i okno dachowe wliczone w cenę. Wersja Plus daje gwarancję długiej żywotności zestawu. Z kolei wersja Standard to szklarnia z poliwęglanem komorowym i niezbędnymi akcesoriami służącymi do montażu. W naszej firmie oferujemy solidne rozwiązania, jakimi są szklarnie ogrodowe 2x12 wykonane z poliwęglanu. Zapewnia on znakomitą izolację termiczną, dając komfortowe warunki dla wzrostu wielu gatunków roślin. Potrzebujecie Państwo szklarni? Prosimy o kontakt. Mamy towar na stanie nawet w szczycie sezonu, a wysyłka odbywa się błyskawicznie.


Szklarnia z poliwęglanu 2x12 producent

Wybierając produkty od znanego i cenionego producenta szklarni z poliwęglanu 2x12 zapewniamy klientom wysoką jakość konstrukcji. Bardzo dobrze wiemy, jakich rozwiązań poszukują nasi klienci, aby móc cieszyć się wyjątkowym smakiem samodzielnie wyhodowanych pomidorów, ogórków, rzodkiewki czy papryki. Nasze szklarnie 2x12 to konstrukcję o dużej wytrzymałości. Poliwęglan pochodzi od marki Berolux, czyli unijnego producenta, co czyni naszą ofertę bezkonkurencyjną. Szklarnie 2x12 posiadają powłokę z poliwęglanu komorowego, który wykazuje dużą odporność na działanie zróżnicowanych warunków atmosferycznych jak deszcz, śnieg i wysokie temperatury. To trwały i mocny szkielet, dlatego nawet w sytuacji dużego obciążenia śniegiem, szklarnia pozostanie w nienaruszonych stanie. Dodatkowo jest skonstruowana tak, aby zapobiegać jego zaleganiu. Okrągły kształt dachu sprawia, że bez problemu będzie zsuwał się on na ziemię. To wszystko sprawia, że nie ma konieczności demontowania szklarni na okres zimowy. Niewątpliwą zaletą naszych szklarni ogrodowych 2x12 jest mikroklimat, jaki tworzą dla roślin.

Szklarnia ogrodowa 2x12

Nasze konstrukcję to trwałość i wytrzymałość. Opierają się na łukach, które są głównym elementem nośnym. Dla jeszcze większej wytrzymałości powierzchnia czołowa jest spawana, a łuki wygięte całościowo. Do szklarni 2x12 dołączane są łuki z grubego profilu stalowego o przekroju 20x20 mm, z profilem wygiętym. Dodatkowo profile są ocynkowane w sposób ogniowy, dzięki czemu są doskonale zabezpieczone przed rdzą. Pomimo iż konstrukcję są bardzo stabilne i wytrzymałe wyróżnia je lekkość, dlatego istnieje możliwość ich swobodnego przenoszenia w różne miejsca. Oferujemy szklarnie półokrągłe z poliwęglanu o grubości 4 lub 6 mm, mamy atrakcyjne ceny, a nasze konstrukcję okazują się niezawodne. Oferujemy również usługę montażu, po uprzednim umówieniu terminu. Na życzenie klienta montujemy je na fundamentach: drewnianym, betonowym lub na ziemi. Przed montażem szklarni ogrodowej 2x12 konieczne jest przygotowanie powierzchni poprzez jej wyrównanie, usunięcie kamieni, korzeni i drzew.

Produkt dodany do porównania.