Szklarnia z poliwęglanu 4x4

Miłośnicy hodowli kwiatów, warzyw i owoców doskonale wiedzą, że własna szklarnia ogrodowa to przydatna konstrukcja, dzięki której możliwe jest zapewnienie odpowiedniego mikroklimatu do wzrostu. Polecamy nasze szklarnie z poliwęglanu, które ochronią rośliny przed przymrozkami, gradem i wieloma czynnikami, które mogłyby przyczynić się do ich zniszczenia. W tej kategorii prezentujemy szklarnie ogrodowe 4x4. Z powodzeniem można stworzyć w nich grządki i ścieżki oraz hodować wiele gatunków warzyw i owoców np. ogórki, paprykę, pomidory, cebulę i wiele innych. Proponujemy je w wersji Standard i Plus. Pierwsza z nich to sama szklarnia z poliwęglanem komorowym i akcesoriami do zamontowania. Natomiast wersja Plus szklarni 4x4 posiada w zestawie akcesoria do zabezpieczenia komór, profile U zamykające i zestaw do podwiązywania roślin. Wybór wersji Plus pozwoli zapewnić jeszcze lepszą trwałość całej konstrukcji na długie lata. Co ważne, szklarnie 4x4 posiadają dwuskrzydłowe drzwi z przodu i z tyłu oraz są wyposażone w dwa skrzydła okienne.


Szklarnia z poliwęglanu 4x4 producent

Nasza współpraca z unijnym producentem szklarni z poliwęglanu 4x4 sprawia, że oferta jest praktycznie bezkonkurencyjna. Oferujemy najwyższą jakość, a poliwęglan proponujemy w dwóch grubościach - 4 i 6 mm. Różnią się one między sobą gęstością. Skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie UV, jednocześnie przepuszczając pożądane promienie słoneczne. Tworzywo o grubości 4 mm poleca się do mniejszych konstrukcji w domowych ogródkach, natomiast grubość 6 mm jest rekomendowana dla profesjonalnych hodowców, gdyż wyróżnia się dużo lepszymi właściwościami termoizolacyjnymi. Warto również wspomnieć o doskonałych właściwościach samego poliwęglanu komorowego, który wchodzi w skład konstrukcji szklarni ogrodowych 4x4. Wykazuje dużą odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych jak śnieg, deszcz czy grad, a jego żywotność to aż 10 lat. Dzięki temu, że posiada bardzo mocny szkielet, jest w stanie wytrzymać obciążenie dużym śniegiem, dodatkowo okrągłe zadaszenie zapobiega jego zaleganiu. Fakt, że są to konstrukcje o dużej trwałości, sprawia, że nie ma konieczności demontażu szklarni na okres zimy.

Szklarnia ogrodowa 4x4 - z montażem lub bez

Własna szklarnia ogrodowa może dać naprawdę wiele radości, a wszystko przez mikroklimat, który jest w stanie stworzyć dla szybszego i lepszego wzrostu roślin. Nasze szklarnie 4x4, dzięki swoim wymiarom pozwolą na hodowlę wielu gatunków kwiatów, owoców czy warzyw. Łuki wchodzące w skład całej konstrukcji są bardzo trwałe, produkowane z grubego profilu o przekroju 40x20. Są dodatkowo ocynkowane ogniowo, dlatego zyskują ochronę przed rdzą. W przypadku problemów bądź niemożności samodzielnego złożenia szklarni 4x4 oferujemy montaż na fundamencie betonowym, drewnianym lub na ziemi. Należy pamiętać, że konieczne jest wyrównanie ziemi oraz usunięcie drzew, ich korzeni oraz znajdujących się na powierzchni kamieni. Oferujemy szybką realizację zamówień oraz dostępność szklarni ogrodowych 4x4 nawet w szczycie sezonu. To najtrwalsze rozwiązanie, jeśli chodzi o uprawę roślin, stąd ogromne zainteresowanie naszymi konstrukcjami.

Produkt dodany do porównania.