• Wyprzedaż!
 • -700,00 zł
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm

Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x8 m, poliwęglan 6 mm

ETL
5 300,00 zł 6 000,00 zł -700,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 6000.00 zł
Pozostały czas

Montaz

2.png
Dostawa
3.png
Atrakcyjne ceny
6.png
Wysoka jakość

0
0/5 - 0 opinie
 

Wszystkie niezbędne akcesoria do ochrony poliwęglanu już w zestawie!

Wersja PLUS to zestaw zawierający: Profile zakończeniowe U, Taśmę paroprzepuszczalna, Taśmę izolacyjna i Zestaw dla podwiązywania roślin(dla długości 4m szklarni) i Okienko boczne (od 6m długości) . Taki kompletny zestaw pozwoli na długotrwałe zabezpieczenie konstrukcji z poliwęglanu, a szklarnia będzie cieszyć się bujnymi plonami przez wiele lat! w Ofercie mamy także cieplarnię 20x20 mm 3x8 m.

Szklarnia Atena

Szklarnia GERA poliwęglan 6mm profil 40x20mm

Opis produktu:

 • Szerokość szklarni: 3 m
 • Długość szklarni: 8 m
 • Wysokość szklarni: 2 m
 • Odległość między łukami: 1 m
 • Typ profilu: ogniowo ocynkowany profil 40x20 mm
 • Powłoka: poliwęglan komorowy
 • Grubość poliwęglanu: 6 mm
 • Typ konstrukcji: prostościana
 • Liczba drzwi: 2, po jednej z frontu i tyłu: 180x90 cm
 • Liczba skrzydeł okiennych: dwa, po jednym z frontu i tyłu: 43x100 cm
 • Produkcja Unii Europejskiej

Wydłużenie szklarni Szklarnia serii GERA o szerokości 3 metry, ma standardową długość 4 metry. Długość szklarni można powiększyć za pomocą zestawów wydłużających (co 2 metry) do wymaganego rozmiaru.

Szklarnia Atena

Opis produktu:

 1. profile z ocynkowanej stali (fronty i łączniki poprzeczne),

 2. poliwęglan (dostarczamy w arkuszach 6*2,1m i potrzebuje samodzielnego wycięcia )

 3. taśma paroprzepuszczalna

 4. taśma zamykająca

 5. profile U zakończeniowe

 6. zestaw do podwiązywania roślin

 7. śruby do montażu konstrukcji metalowej,

 8. wkręty z gumową podkładką do przykręcania poliwęglanu,

 9. zawiasy i zaczepy,

 10. instrukcja do montażu.

Wydłużenie szklarni Szklarnia serii GERA o szerokości 3 metry, ma standardową długość 4 metry. Długość szklarni można powiększyć za pomocą zestawów wydłużających (co 2 metry) do wymaganego rozmiaru.

Sposób montażu: Wyrównać grunt przed rozpoczęciem instalacji konstrukcji. Szklarnia jest przeznaczona do zamontowania na cokole betonowym / drewnianym za pomocą śrub w zależności od posiadanego fundamentu( brak w zestawie). W tym artykule znajdziesz wskazówki jak zrobić fundament

Cechy szklarni

 • Powłoka z poliwęglanu komorowego o grubości 6 mm jest odporna na promieniowanie UV oraz typowe warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg czy mały grad. Solidna i wytrzymała konstrukcja szklarni pozwala jej udźwignąć obciążenie śniegiem do 180 kg na metr kwadratowy, co równa się około 30-40 cm świeżego śniegu. Dzięki temu poliwęglan poradzi sobie nawet z mroźną zimą. Dodatkowo okrągły kształt szklarni zapobiega gromadzeniu się śniegu.

Najważniejszą zaletą tego materiału jest możliwość utrzymania optymalnego klimatu wewnątrz szklarni, a także łatwa pielęgnacja, eliminująca konieczność częstej wymiany folii.

Mamy do zaoferowania poliwęglan o grubości 6 mm (o gęstości: 0,85 kg/m2).

Szklarnia Atena poliwęglan

Dlaczego dla szklarni Gera stosujemy poliwęglan komorowy o grubości 6mm? Gęstość wpływa na wytrzymałość poliwęglanu oraz odpowiada za izolację termiczną i ochronę przed utratą ciepła. Dzięki temu, niektóre rośliny mogą rosnąć przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz.

1) Z tak dużych szklarni najczęściej korzystają ogrodnicy którzy chcą wydłużyć sezon upraw w szklarni, czyli powłoka musi być wykonana z materiału który najlepiej utrzymuje ciepło.

2) Poliwęglan komorowy oprócz swojej grubości ma drugi istotny wskaźnik - gęstość - ilość surowca zużytego do wytłaczania 1 m. kw. Poliwęglan 6mm produkcji UE ma gęstość 0,85 kg/m2.

3) Poliwęglan 4mm pasuje bardziej dla niedużych szklarni przydomowych, gdy planujemy uprawy wyłącznie w sezonie. Dla szklarni z rozstawem łuków co 1m poliwęglan 4mm jest zbyt cienki, dlatego w zestawie szklarni Hestia dostaniecie poliwęglan grubością 6mm

Poliwęglan z obu stron ma folie ochronną, pod białą folią z napisami znajduje się strona płyty z ochroną przed UV.

Szklarnia Atena
 • Solidna konstrukcja - Łuki pełnią kluczową rolę jako element nośny szklarni. Aby zapewnić maksymalną sztywność, przednia powierzchnia jest spawana w całości, a łuki są gięte bezpośrednio, bez połączeń węzłowych. W przypadku szklarni z serii GERA o szerokości 3 metrów, specjalnie zaprojektowane łuki o grubym stalowym profilu 40x20 mm, ogięte na krawędzi, gwarantują dodatkową wytrzymałość. Liczba łuków w szklarni jest zwiększona (odstępy między łukami wynoszą 100 cm), co równomiernie rozkłada obciążenie śniegiem na poliwęglan komorowy. Dzięki temu szklarnia pokryta poliwęglanem doskonale sprawdza się nawet w najbardziej śnieżne zimy w Polsce.

 • Ochrona przed korozją - Profile są pokryte ogniowo cynkiem, co skutecznie chroni je przed rdzą.

Oferujemy bezpłatną konsultację. Numer telefonu znajduje się w informacjach o naszej firmie. Mogą Państwo liczyć na: szybką dostawę; towar dostępny w sklepie nawet w szczycie sezonu; możliwość kupna za gotówkę lub rozłożenie zakupu na raty.

Łączenie łuków i profili poprzecznych za pomocą systemu “krab” (łączników w kształcie X i T). Łuki oraz profile znajdują się w jednej płaszczyźnie, w ten sposób ciężar śniegu zostaje równomiernie rozłożony na powierzchni dachu z poliwęglanu.

Dostawa 

Nasz dostawca zaoferuje Ci pomoc w rozładunku towaru i sprawdzi razem z Tobą zawartość zamówienia!

Szklarnia jest dostarczana w formie demontowanej, a w jej skład wchodzą: arkusze poliwęglanu, na których umieszczone są łuki, elementy poprzeczne oraz inne niezbędne do montażu elementy (śruby, wkręty, taśma perforowana, profile U, zawiasy).

Poliwęglan jest wyposażony w folię ochronną, która umożliwia ułożenie go na otwartej powierzchni bez ryzyka uszkodzenia. Ocynkowane stalowe profile chronią konstrukcję przed wpływem czynników zewnętrznych, co pozwala na pozostawienie zdemontowanej szklarni na otwartej przestrzeni. W takiej formie szklarnia może czekać na instalację.

Montaż

Aby zapewnić dodatkową stabilność i trwałość konstrukcji, zalecamy montować szklarnię na fundamencie ( z bloczków betonowych lub wylewce) za pomocą kątowników ( brak w zestawie).  Klient wykonuje fundament we własnym zakresie.

Szacowany czas montażu we 2 osoby po zapoznaniu się z instrukcją wynosi 8-10 godzin. W razie pytań nasz zespół udzieli konsultacji telefonicznej. Numer kontaktowy w informacji o naszej firmie.

Montaż od firmy partnerskiej:

Możemy zaoferować usługę montażu szklarni przez firmę partnerską HowLite. Dodać usługę montażu lub sprawdzić koszt usługi montażu można za pomocą przycisku na górze oferty pod przyciskiem “Montaż” / “Bez montażu”.

Instalacja może być przeprowadzona według życzenia klienta na fundamencie betonowym, drewnianym (fundament nie jest zawarty w zestawie). Teren musi być wyrównany przed rozpoczęciem instalacji (wszelkie kamienie oraz drzewa muszą zostać usunięte). Fundament powinien być równy i mieć odpowiednią przekątną.

Jeśli szklarnia ma być zamontowana jako zadaszenie dla basenu, na miejscu musi znajdować się drabina o wysokości +3 metry od ziemi, a wewnątrz basenu nie może być wody.

Ekipa montażowa ustali datę instalacji na dzień następujący po dostawie. Montaż konstrukcji zazwyczaj trwa do 7 dni roboczych, w zależności od warunków pogodowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą folii 40x20 mm 3x8 m.

Uwaga! Przed dokonaniem zakupu należy dokładnie zapoznać się z opisem produktu i prosimy  o konsultację.

Dziękujemy!

Zapewniamy wsparcie 7 dni w tygodniu, a ponadto oferujemy system lojalnościowy (przy drugim zamówieniu lub poleceniu przez naszego klienta), dzięki któremu można zyskać zniżki na akcesoria przy zakupie szklarni.

Dodatkowo oferujemy akcesoria, które mają za zadanie ułatwić pielęgnację roślin w szklarni:

- OKIENKO BOCZNE PROSTE DO SZKLARNI GERA,

- AUTOMATYCZNY OTWIERACZ OKNA

Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają realizacje naszych klientów

Długość (m)
8
Szerokość (m)
3
Wysokość (m)
2
Grubość poliwęglanu (mm)
6
Powłoka
poliwęglan komorowy
Typ konstrukcji
prostościana
Seria
GERA
Przekrój profilu
40x20 mm
Okres gwarancji
60 miesięcy

Powiązane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie (0)

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem

Brak recenzji użytkowników.


Dodaj opinię
Captcha

Pomożemy ci złożyć zamówienie

 
Produkt dodany do porównania.