Szklarnia z poliwęglanu 3x4

Pasjonaci ogrodnictwa doskonale wiedzą, że szklarnia jest niezbędnym elementem. W ten sposób możliwe jest zapewnienie właściwych warunków do uprawy kwiatów, warzyw i owoców - zwłaszcza tych, wymagających specjalnej opieki. Tunel foliowy m.in. chroni rośliny przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i gwałtownymi zmianami temperatury. W naszym sklepie internetowym ETL-group oferujemy szeroki wybór szklarni ogrodowych 3x4. Nasze produkty są dedykowane dla wymagających klientów, którzy chcą stworzyć ekologiczne uprawy w swoim ogrodzie. Zapraszamy Państwa serdecznie do sprawdzenia naszego asortymentu!


Szklarnia z poliwęglanu 3x4 - dla owoców, warzyw i roślin ozdobnych

Nowoczesna i trwała szklarnia ogrodowa 3x4 z poliwęglanu idealnie sprawdzi się przede wszystkim w uprawie roślin w ogrodach przydomowych. W ogrodach profesjonalnych lepiej byłoby się zdecydować na szklarnię o nieco większej długości np. 10 m. Konstrukcja cieplarni zapewnia optymalne warunki dojrzewania warzyw i owoców, takich jak papryka, ogórki, pomidory oraz wczesnowiosenne warzywa, w tym sałata, cebula, szczypiorek i pietruszka. Jako producent szklarni z poliwęglanu 3x4 zapewniamy, że jest to również doskonałe miejsce do uprawy egzotycznych owoców, takich jak arbuz, melon czy ananas, których tradycyjna uprawa w naszych warunkach byłaby znacznie trudniejsza. Tunel kształtuje również odpowiedni mikroklimat dla roślin ciepłolubnych, takich jak storczyki, róże i tulipany, które mogą być hodowane przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne na zewnątrz.

Szklarnia ogrodowa 3x4 - najważniejsze zalety

Jeśli poszukują Państwo trwałych i niezawodnych rozwiązań to szklarnie ogrodowe 3x4 wykonane z poliwęglanu będą najlepszym wyborem. Przede wszystkim jest to materiał, który zapewnia doskonałą izolację termiczną. Wśród najważniejszych zalet należy wymienić również wysoką przepuszczalność promieni słonecznych oraz odporność na opady atmosferyczne. Co więcej, komorowe płyty poliwęglanowe nagrzewają się stopniowo i równomiernie rozprowadzają ciepło po całej powierzchni szklarni. Ta cecha znacznie ułatwia utrzymanie odpowiednich warunków uprawowych. Poliwęglan jest także odporny na grubą warstwę śniegu (nawet do 80 kg na m2), co oznacza, że ​​szklarnię można pozostawić na zimę. W ten sposób możliwa jest całoroczna uprawa różnych gatunków roślin, które rosną również przy chłodniejszym klimacie. Szklarnia z poliwęglanu 3x4 charakteryzuje się także stabilnością i lekkością, co ułatwia przenoszenie całej konstrukcji oraz gwarantuje estetyczny wygląd.

ETL-group - sprawdzony producent szklarni z poliwęglanu 3x4

W naszej ofercie znajdą Państwo szklarnie półokrągłe wykonane z poliwęglanu o grubości 4 lub 6 mm. Szklarnie z poliwęglanu 3x4 dostępne są w wersji standard oraz rozszerzonej PLUS (z niezbędnymi akcesoriami do zabezpieczenia komór). Nasze szklarnie są wykonane z poliwęglanu Berolux. Na terenie Polski jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem tego produktu unijnego producenta. Gwarantujemy szybką dostawę, towar na stanie nawet w szczycie sezonu oraz wygodne rozliczenie (na raty lub gotówką). Dla stałych Klientów przygotowaliśmy również atrakcyjny system lojalnościowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu oraz nawiązania współpracy!

Produkt dodany do porównania.