• Wyprzedaż!
 • -900,00 zł
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm

Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x12 m, poliwęglan 6 mm

ETL
7 300,00 zł 8 200,00 zł -900,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 8200.00 zł
Time left

2.png
Dostawa
3.png
Atrakcyjne ceny
6.png
Wysoka jakość

0
0/5 - 0 opinie
 

Naszym klientom polecamy szklarnię GERA PLUS, która obejmuje zestaw następujących elementów: Profile zakończeniowe U, Taśmę paroprzepuszczalna, Taśmę izolacyjna i Zestaw dla podwiązywania roślin(dla długości 4m szklarni) i Okienko boczne (od 6m długości) . Dzięki temu można solidnie zabezpieczyć konstrukcję z poliwęglanu na długi czas, a szklarnia będzie przynosić obfite plony przez wiele lat! W naszej ofercie znajduje się też tunel foliowy 20x20 mm 3x12 m.

Szklarnia Atena

Szklarnia GERA poliwęglan 6mm profil 40x20mm

Opis produktu:

 • Szerokość szklarni: 3 m
 • Długość szklarni: 12 m
 • Wysokość szklarni: 2 m
 • Odległość między łukami: 1 m
 • Typ profilu: ogniowo ocynkowany profil 40x20 mm
 • Powłoka: poliwęglan komorowy
 • Grubość poliwęglanu: 6 mm
 • Typ konstrukcji: prostościana
 • Liczba drzwi: 2, po jednej z frontu i tyłu: 180x90 cm
 • Liczba skrzydeł okiennych: dwa, po jednym z frontu i tyłu: 43x100 cm
 • Produkcja Unii Europejskiej

Wydłużenie szklarni z serii GERA o szerokości 3 metry ma standardową długość 4 metry. Długość szklarni można powiększyć za pomocą zestawów wydłużających (co 2 metry) do wymaganego rozmiaru.

Szklarnia Atena

Co znajdziesz w zestawie? 

 • profile z ocynkowanej stali (fronty i łączniki poprzeczne),

 • poliwęglan (dostarczamy w arkuszach 6*2,1m i potrzebuje samodzielnego wycięcia )

 • taśma paroprzypuszczalna

 • taśma zamykająca

 • profile U zakończeniowe

 • zestaw do podwiązywania roślin

 • śruby do montażu konstrukcji metalowej,

 • wkręty z gumową podkładką do przykręcania poliwęglanu,

 • zawiasy i zaczepy,

 • instrukcja do montażu.

Sposób montażu: Wyrównać grunt przed rozpoczęciem instalacji konstrukcji. Szklarnia jest przeznaczona do zamontowania na cokole betonowym lub fundamencie z bloczków betonowych.

W tym artykule znajdziesz wskazówki jak zrobić solidny fundament pod szklarnię

 • Posiadamy na stanie szklarnie wyposażone w trwałe poliwęglanowe powłoki o grubości 6 mm, które są odporne na promieniowanie UV oraz różne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy mały grad. Nasze szklarnie mają solidny szkielet i są w stanie wytrzymać obciążenie śniegiem do 180 kg na m2, co odpowiada grubości 30-40 cm świeżego śniegu. Dzięki temu nasz poliwęglan poradzi sobie nawet z mroźną zimą, a okrągły kształt szklarni zapobiega zaleganiu śniegu.

 • Główną zaletą naszego materiału jest to, że daje możliwość stworzenia optymalnego klimatu wewnątrz szklarni, a także łatwa pielęgnacja, co eliminuje konieczność częstej wymiany folii, co jest częstym problemem.

Do tunelu ogrodowego Gera oferujemy poliwęglan o grubości 6 mm, o gęstości 0,85 kg/m2.

Szklarnia Atena poliwęglan

Dlaczego gęstość poliwęglanu komorowego jest ważna? Gęstość wpływa na wytrzymałość poliwęglanu oraz odpowiada za izolację termiczną i ochronę przed utratą ciepła. Dzięki temu, niektóre rośliny mogą rosnąć przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz.

1) Z dużych szklarni przydomowych najczęściej korzystają ogrodnicy którzy chcą wydłużyć sezon upraw w szklarni, czyli powłoka musi być wykonana z materiału który najlepiej utrzymuje ciepło.

2) Poliwęglan komorowy oprócz swojej grubości ma drugi istotny wskaźnik - gęstość - ilość surowca zużytego do wytłaczania 1 m. kw. Poliwęglan 6mm produkcji UE ma gęstość 0,85 kg/m2.

3) Poliwęglan 4mm pasuje bardziej dla niedużych szklarni przydomowych, gdy planujemy uprawy wyłącznie w sezonie. Dla szklarni z rozstawem łuków co 1m poliwęglan 4mm jest zbyt cienki, dlatego w zestawie szklarni Hestia dostaniecie poliwęglan grubością 6mm

Poliwęglan z obu stron ma folie ochronną, pod białą folią z napisami znajduje się strona płyty z ochroną przed UV.

szklarnia serii atena
Szklarnia Atena

Nasze szklarnie mają trwałą konstrukcję, a łuki, które są głównymi elementami nośnymi, są spawane w całości, nie ma węzłów łączenia. Szklarnie serii GERA o szerokości 3 metry posiadają specjalne łuki wykonane z grubego profilu stalowego o przekroju 40x20 mm, wygięte "na krawędzi". W szklarniach zwiększona jest liczba łuków (odległość między łukami wynosi 100 cm), dzięki czemu obciążenie śniegiem rozkłada się równomiernie na poliwęglan komorowy. Dzięki temu nasza szklarnia, pokryta poliwęglanem, doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej śnieżne polskie zimy.

Nasze profile są również zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe.

Łączenie łuków i profili poprzecznych za pomocą systemu “krab” (łączników w kształcie X i T). Łuki oraz profile znajdują się w jednej płaszczyźnie, w ten sposób ciężar śniegu zostaje równomiernie rozłożony na powierzchni dachu z poliwęglanu.

Oferujemy szybką dostawę i mamy towar na stanie nawet w szczycie sezonu. Mamy również inne wersje cieplarni, np. 40x20 mm 3x12 m. Możliwe jest również rozliczenie gotówką lub zakup na raty.

Jeśli potrzebujesz porady, oferujemy darmową konsultację. Znajdziesz nasz numer kontaktowy w informacji o naszej firmie.

Szklarnia Atena

Dostawa 

Dostawa realizowana samochodami dostawczymi firmy partnerskiej. Nasz dostawca jest gotów pomóc Ci w rozładowaniu towaru i skontrolowaniu zawartości Twojego zamówienia!

Szklarnia zostanie dostarczona w formie zdemontowanej, wraz z arkuszami poliwęglanu, na których spoczywają łuki, elementy poprzeczne oraz inne niezbędne elementy montażowe (takie jak śruby, wkręty, taśma perforowana, profile U, zawiasy).

Poliwęglan jest wyposażony w ochronną folię, która pozwala na bezpieczne składowanie go na otwartej powierzchni bez ryzyka uszkodzenia produktu. Ocynkowany profil stalowy chroni konstrukcję przed czynnikami atmosferycznymi, umożliwiając pozostawienie zdemontowanej szklarni na zewnątrz. W tej formie szklarnia może poczekać na instalację.

Szklarnia Atena

Montaż

Aby zapewnić dodatkową stabilność i trwałość konstrukcji, zalecamy montować szklarnię na fundamencie ( z bloczków betonowych lub wylewce) za pomocą kątowników ( brak w zestawie).  Klient wykonuje fundament we własnym zakresie.

Szacowany czas montażu we 2 osoby po zapoznaniu się z instrukcją wynosi 8-10 godzin. W razie pytań nasz zespół udzieli konsultacji telefonicznej. Numer kontaktowy w informacji o naszej firmie.

Montaż od firmy partnerskiej:

Firma HowLite oferuje usługę instalacji szklarni. Dodać usługę montażu lub sprawdzić koszt usługi montażu można za pomocą przycisku na górze "Montaż".

Montaż szklarni może odbyć się na życzenie klienta na fundamencie betonowym, drewnianym (brak w zestawie) lub bezpośrednio w ziemi (w zestawie znajdują się kotwy mocujące do gruntu). Teren musi być równy przed rozpoczęciem instalacji, a wszelkie kamienie i drzewa powinny zostać usunięte. Fundament powinien być równy i mieć odpowiednią przekątną.

Jeśli szklarnia ma zostać zamontowana jako zadaszenie basenu, musi być dostępna drabina o długości co najmniej 3 metrów, a wewnątrz zbiornika nie może być wody.

Nasz zespół montażowy ustali termin instalacji na dzień po dostawie. Montaż konstrukcji zazwyczaj trwa do 7 dni roboczych, w zależności od warunków pogodowych.

 

Oferujemy wsparcie przez 7 dni w tygodniu oraz system lojalnościowy, który obejmuje m.in. zniżki na akcesoria przy zakupie szklarni.

Uwaga! Przed dokonaniem zakupu należy dokładnie zapoznać się z opisem produktu i prosimy  o konsultację.

Dziękujemy!

Dodatkowo oferujemy akcesoria, które mają za zadanie ułatwić pielęgnację roślin w szklarni:

- OKIENKO BOCZNE PROSTE DO SZKLARNI GERA,

- AUTOMATYCZNY OTWIERACZ OKNA

Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają realizacje naszych klientów

Długość (m)
12
Szerokość (m)
3
Wysokość (m)
2
Grubość poliwęglanu (mm)
6
Powłoka
poliwęglan komorowy
Typ konstrukcji
prostościana
Seria
GERA
Przekrój profilu
40x20 mm
Okres gwarancji
60 miesięcy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie (0)

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem

Brak recenzji użytkowników.


Dodaj opinię
Captcha

Pomożemy ci złożyć zamówienie

 
Produkt dodany do porównania.