Poliwęglan komorowy 10mm

Poliwęglan komorowy 10 mm to materiał, który znakomicie nadaje się na różnego rodzaju zadaszenia. Ze względu na swoją grubość świetnie sprawdza się na wiatach, szklarniach, tarasach, altankach czy na antresolach.


Możliwości wykorzystania poliwęglanu komorowego 10 mm

Z uwagi na szerokość poliwęglanu komorowego 10 mm jest to odpowiednie rozwiązanie do różnych obiektów zewnętrznych. Płyty o tej grubości wykonane z materiału PC dopasowują się między innymi do balkonów, szklarni, tarasów czy altan. Można dzięki nim tworzyć ciekawe, nowoczesne obiekty, a także skutecznie zastępować szkło.

Dobrze dobrane płyty z poliwęglanu komorowego 10 mm zapewniają wieloletnie, bezpieczne użytkowanie. Rozmiar ten sprawdza się głównie przy zadaszeniach, jednak można wykorzystywać go również do tworzenia świetlików dachowych czy ścianek balkonowych. Nasz sklep oferuje płyty komorowe z poliwęglanu w wielu wariantach różniących się grubością, długością oraz kolorem. Asortyment Euro Trade Line zawiera między innymi poliwęglan komorowy 16 mm, który charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i możliwością komfortowego wykorzystania w większych projektach. Niezależnie od wybranego rozwiązania zapewniamy wysoką jakość, sprawną obsługę i szybką wysyłkę towarów.

Zalety poliwęglanu komorowego 10 mm

Centymetrowa szerokość płyty poliwęglanowej komorowej zapewnia wysokie bezpieczeństwo, dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz atrakcyjny wygląd obiektów wyposażonych w zadaszenie z tego materiału. Aby zwiększyć możliwości pod względem estetyki dostępne dla naszych klientów, oferujemy w naszym sklepie arkusze poliwęglanowe w różnych kolorach i długościach.

Materiał PC, czyli właśnie poliwęglan, odznacza się przede wszystkim sporą trwałością, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu branżach. W przypadku wykorzystania w budownictwie może on skutecznie chronić przed różnymi rodzajami opadów atmosferycznych, a także bezproblemowo przepuszczać promienie słoneczne. Warto przy tym podkreślić, że poliwęglan nie żółknie podczas użytkowania i nie ma skłonności do matowienia. Dzięki temu można liczyć na zachowanie pierwotnego wyglądu dowolnej konstrukcji przez długi czas, bez względu na warunki, w których znajduje się dany obiekt z poliwęglanu.

Produkt dodany do porównania.