Szklarnia z poliwęglanu 4x8

Własne warzywa i owoce mogą nie tylko cieszyć oko i dawać wiele satysfakcji, ale również wpływać na zdrowie. Coraz więcej osób decyduje się na uprawę pomidorów, ogórków, papryki i wielu innych roślin. Aby plony mogły być większe, rekomendujemy wybór systemów, które są w stanie to zapewnić, jak nasze szklarnie ogrodowe 4x8. Wykonane są z poliwęglanu komorowego, który wykazuje doskonałe właściwości przewodnictwa cieplnego i wytrzymałości. Producent szklarni z poliwęglanu 4x8 zadbał o ich największą jakość. To Berolux, czyli unijna firma, co czyni naszą ofertę niezwykle atrakcyjną i praktycznie bezkonkurencyjną na tle innych firm działających w tej branży. Oferujemy szybką dostawę, nawet w szczycie sezonu, kiedy to nasze produkty cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem osób prywatnych i firm.


Szklarnia ogrodowa 4x8 - wytrzymałość

Wszystkie nasze szklarnie ogrodowe 4x8 są wykonane z poliwęglanu komorowego, który wykazuje dużą odporność na promieniowanie UV i inne warunki atmosferyczne jak deszcz, grad czy śnieg. Jego żywotność do nawet 10 lat, co czyni go wyjątkowym produktem, porównując do folii stosowanych w tworzeniu tuneli. Trwały szkielet, który tworzą nasze panele wraz z profilami stalowymi, jest w stanie wytrzymać spore obciążenie śniegiem do nawet 30 cm. Dodatkowo dzięki okrągłemu zadaszeniu w szklarniach ogrodowych 4x8 nie ma ryzyka zalegania śniegu. Niewątpliwą zaletą poliwęglanu jest zdolność do tworzenia mikroklimatu wewnątrz, co wpływa na wzrost roślin. W ofercie mamy poliwęglan o grubości 4 i 6 mm. Pierwszy jest polecany do mniejszych ogródków, natomiast drugi rekomenduje się zawodowym hodowcom roślinności, gdyż wyróżnia się jeszcze większą trwałością i lepszymi właściwościami termoizolacyjnymi. Łuki, które znajdziemy w konstrukcjach naszych szklarni 4x8, są ustawione w niewielkiej odległości od siebie, co zapewnia większą stabilność. Są dodatkowo ocynkowane ogniowo, dzięki czemu zyskują znakomitą ochronę przed rdzą.

Szklarnia z poliwęglanu 4x8 producent - wersja Plus i Standart

Zastanawiając się nad zakupem szklarni ogrodowej 4x8, pragniemy zapewnić, że są to konstrukcję, które dadzą wiele satysfakcji w czasie uprawy różnych roślin. Oferujemy również ich montaż po uprzednim umówieniu terminu. Należy jednak zadbać o wyrównanie terenu, usunięcie drzew, ich korzeni oraz kamieni. Warto wiedzieć, że nasze szklarnie z poliwęglanu 4x8 są dostępne w wersji Standart i Plus. Pierwsza z nich to sama szklarnia z akcesoriami montażowymi, natomiast druga składa się z dodatkowych akcesoriów służących zabezpieczaniu komór, profili U zamykających, zestawu do podwiązywania roślin i okienka dachowego, które jest wliczone w cenę szklarni. Prezentowane modele szklarni 4x8 będą doskonałym wyborem do przydomowych ogródków. Jeśli zależy nam na zakupie szklarni do celów biznesowych, polecamy wybór naszych większych modeli o długości 10 lub 12 metrów. Co ważne, każda z zakupionych u nas szklarni może być powiększona za pomocą zestawów wydłużających co 2 metry. Polecamy wybór naszych rozwiązań, satysfakcja z uprawy roślin gwarantowana!

Produkt dodany do porównania.