Wydłużenie szklarni

W szklarni z poliwęglanu brakuje miejsca? Zastanawiasz się nad kupnem drugiej szklarni? Nie śpiesz sie. Wydłużenie Szklarni z poliwęglanu to specjalna oferta na stronie etl-group.pl, dedykowaną pasjonatom ogrodnictwa. Wydłużenie tunelu ogrodowego to nie tylko rozwiązanie problemu braku przestrzeni, ale także gwarancja doskonałej ochrony Twoich roślin przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.


Wydłużenia szklarni, wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej, mają standardową długość 2m. Możesz wydłużyć swoją szklarnie do dowolnej długości, co pozwala na precyzyjne dostosowanie szklarni do Twoich potrzeb. 

Moduł wydłużający jest dostępny do szklarni o różnych przekrojach profili oraz grubością poliwęglanu, a nasi pracowncy pomogą dobrać odpowiednie wydłużenie do Twojej szklarni. Skontaktuj się pod numerem 507 233 040 lub mailowo sklep@etl-group.pl

Masz szklarnię od innego sprzedawcy? To żaden problem. Wydłużenia szklarni produkcji Euro Trade Line pasują do większości szklarni przedstawionych na rynku.

Wydłużenia szklarni są łatwe w montażu, dzięki czemu możesz samodzielnie powiększyć powierzchnie swojej szklarnię w krótkim czasie. W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do bezproblemowej instalacji.

Zamiast inwestować w całkowicie nową szklarnię, możesz po prostu wydłużyć swoją obecną konstrukcję.

Produkt dodany do porównania.