Woliery

W naszym sklepie internetowym ETL-group znajdą Państwo woliery, które stanowią niezbędny element, jeśli hodują Państwo różnego rodzaju ptactwo. Wykonane są z bardzo solidnych materiałów, zapewniających wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Przygotowaliśmy woliery dla ptaków w wielu konfiguracjach. W ofercie posiadamy modele różniące się długością, wysokością i szerokością, dzięki czemu na pewno znajdą Państwo odpowiednią wolierę dla siebie.


Woliera – charakterystyka

Woliery to rodzaj przestronnej klatki lub osłoniętego wybiegu dla zwierząt i ptaków ozdobnych, stanowiące podstawowy element wyposażenia każdego hodowcy. Mogą być stosowane samodzielnie lub jako dodatek do kurnika. Oferowane w naszym sklepie woliery zapewniają przebywającym w nim zwierzętom doskonałe warunki bytowe i odpowiednią ilość miejsca do swobodnego latania, biegania i odpoczywania. Cała konstrukcja opiera się na stelażu wykonanym z wytrzymałych profili stalowych, mocowanym za pomocą kotew do wkopania w ziemię. Ocynkowana siatka usztywnia wolierę i zapewnia ptakom wysoki poziom bezpieczeństwa.

Woliera w ogrodzie – zastosowanie

Woliera w ogrodzie to konstrukcja, na której budowę decydują się przede wszystkim hodowcy różnego rodzaju ptaków. Dostępne w naszym sklepie woliery pomogą stworzyć przytulny zakątek wszystkim gatunkom oraz zapewnią bardzo komfortowe warunki do hodowli. Oferujemy woliery na ptaki w kilku rozmiarach, które mogą Państwo dopasować do własnych potrzeb. Proponowane modele mogą pomieścić kury, bażanty, kuropatwy i przepiórki, a także żurawie, kaczki, gołębie czy gęsi. W ofercie mamy również woliery dla papug oraz innych egzotycznych gatunków ptaków.

Woliera dla ptaków ozdobnych

Woliery dla ptaków ozdobnych muszą zapewniać odpowiednią ilość miejsca dla przebywających w nich zwierząt. Należy pamiętać, że w naturze mają one nieograniczoną przestrzeń, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie rozmiaru woliery do potrzeb danego gatunku oraz wielkości hodowli. W dobrze dobranej wolierze ptaki będą się czuć swobodnie, co automatycznie przełoży się na poprawę ich zdrowia i samopoczucia. W przypadku kur lub przepiórek minimalna powierzchnia, w której mogą komfortowo przebywać ptaki, wynosi 4 m2. Większe ptaki, takie jak bażanty, kaczki i gęsi, potrzebują także większych przestrzeni.

Woliera dla ptaków egzotycznych

W ofercie posiadamy woliery dla papug, w których można swobodnie trzymać różnorodne gatunki ptaków egzotycznych. Te wyjątkowo piękne zwierzęta wzbogacają estetykę każdego ogrodu, jednak mają dość spore wymagania hodowlane. Potrzebują dużo przestrzeni, dlatego najlepszym wyborem będą woliery o wielkości zapewniającej swobodne latanie. W naszym sklepie ETL-group przygotowaliśmy dla Państwa woliery w kilku rozmiarach. Do wyboru są modele o szerokości od 3 do 4 m, długości od 4 do 12 m oraz wysokości 2 i 2,3 m.

Solidne siatki na woliery

Nasze woliery wykonane są z bardzo trwałych i solidnych komponentów. Stalowe profile pokryte są siatką ocynkowaną o wielkości oczek 16x16 mm oraz o grubości 1,2 mm. Siatka na woliery jest lutowana, co sprzyja większej sztywności całej konstrukcji. Skutecznie zapobiega ucieczkom ptaków, chroni zwierzęta przed drapieżnikami, np. jastrzębiami, oraz mniejszymi gryzoniami i ptakami mogącymi przenosić groźne choroby. Ponadto siatka na woliery dla papug z ocynkowanej stali chroni mieszkańców woliery przed spadającymi gałęziami lub innymi przedmiotami.

Euro Trade Line – woliery na zamówienie

W naszym sklepie zamówią Państwo woliery do samodzielnego montażu. Każdy zakupiony zestaw zawiera łuki, siatkę, kotwy mocujące oraz wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do montażu (śruby, podkładki, zawiasy, haczyki i inne). W ofercie znajduje się także siatka na woliery o długości 25 m do kupienia osobno. Może posłużyć do samodzielnego wykonania woliery dla ptaków. Doskonale sprawdzi się do budowy klatek dla gołębi, królików i innych gryzoni. W ETL-group prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. W razie potrzeby służymy profesjonalną pomocą w doborze odpowiednich produktów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Filtruj według

Cena
Długość (m)
Szerokość (m)
Wysokość (m)
Filtruj
Produkt dodany do porównania.