Poliwęglan komorowy 4mm

Płyty komorowe 4 mm należą do najcieńszych arkuszy poliwęglanu dostępnych na rynku. Mimo niewielkich rozmiarów charakteryzują się one świetnymi parametrami dotyczącymi wytrzymałości, co w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że będą korzystnym wyborem w różnych projektach. Wśród ich kluczowych cech należy wskazać także przepuszczalność promieni słonecznych.


Płyty komorowe z poliwęglanu 4 mm – zastosowanie

Niezwykle cienki, lecz nadal wytrzymały poliwęglan komorowy 4 mm to produkt, który znajduje zastosowanie w wielu obiektach. Z arkuszami tego rodzaju można spotkać się w wiatach, werandach, ogrodach zimowych, pergolach, szklarniach i nie tylko. Mogą one sprawdzić się również w konstrukcjach basenów, sufitów podwieszanych i klap dymowych, a ponadto są wykorzystywane w domach jako wypełnienie drzwi i okien, wiatrołapy czy daszki nad wejściami. W zależności od wybranego wariantu kolorystycznego mogą w mniejszym lub większym stopniu blokować promienie słoneczne, co pozwala dostosować produkt pod kątem natężenia światła w danym miejscu. Dzięki temu są stosowane między innymi jako dachy wiat nad miejscami postojowymi dla samochodów. W ten sposób można zapewnić bezpieczeństwo pojazdów w różnych warunkach atmosferycznych przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego wyglądu.

W ofercie Euro Trade Line znajdują się różne propozycje płyt komorowych z materiału PC o grubości wynoszącej pomiędzy 3 mm a 16 mm. Polecamy między innymi poliwęglan komorowy 8 mm, który sprawdzi się w wielu projektach – warto zwrócić uwagę także na możliwość wyboru kilku wariantów kolorystycznych.

Dlaczego warto zastosować poliwęglan komorowy 4 mm?

Największym plusem płyt poliwęglanowych komorowych 4 mm jest połączenie nowoczesnego, delikatnego wyglądu z wysoką wytrzymałością i jakością charakterystyczną dla tego materiału. Trwałość mechaniczna łączy się ponadto z odpornością na ogień i różnorodne zjawiska pogodowe. Warto zaznaczyć, że arkusze z tworzywa PC dobrze reagują na zmiany temperatury i nie niszczą się pod wpływem promieni słonecznych, co przekłada się na możliwość długotrwałego użytkowania. Nawet bezbarwne płyty nie matowieją ani nie żółkną, zachowując cały czas pierwotny wygląd oraz wytrzymałość.

Produkt dodany do porównania.