• Wyprzedaż!
 • -500,00 zł
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm
Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm

Szklarnia GERA Plus Profil 40x20mm 3x4 m, poliwęglan 6 mm

ETL
3 300,00 zł 3 800,00 zł -500,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 3800.00 zł
Pozostały czas

Montaz

2.png
Dostawa
3.png
Atrakcyjne ceny
6.png
Wysoka jakość

5
5.00/5 - 5 opinie
 

Zachęcamy do wyboru szklarnii GERA Plus. Zestaw ten zawiera:Profile zakończeniowe U, Taśmę paroprzepuszczalna, Taśmę izolacyjna i Zestaw dla podwiązywania roślin(dla długości 4m szklarni) i Okienko boczne (od 6m długości) . Dzięki temu rozszerzonemu zestawowi struktura z poliwęglanu będzie odpowiednio zabezpieczona na długie lata, a Twoja szklarnia z poliwęglanu dostarczy obfite plony przez wiele sezonów.

Szklarnia Atena

Szklarnia GERA poliwęglan 6mm profil 40x20mm

Opis produktu:

 • Szerokość szklarni: 3 m
 • Długość szklarni: 4 m
 • Wysokość szklarni: 2 m
 • Odległość między łukami: 1 m
 • Typ profilu: ogniowo ocynkowany profil 40x20 mm
 • Powłoka: poliwęglan komorowy
 • Grubość poliwęglanu: 6 mm
 • Typ konstrukcji: prostościana
 • Liczba drzwi: 2, po jednej z frontu i tyłu: 180x90 cm
 • Liczba skrzydeł okiennych: dwa, po jednym z frontu i tyłu: 43x100 cm
 • Produkcja Unii Europejskiej

Wydłużenie szklarni Szklarnia serii GERA o szerokości 3 metry, ma standardową długość 4 metry. Długość szklarni można powiększyć za pomocą zestawów wydłużających (co 2 metry) do wymaganego rozmiaru.

Co znajdziesz w zestawie?

 • profile z ocynkowanej stali (fronty i łączniki poprzeczne),

 • poliwęglan (dostarczamy w arkuszach 6*2,1m i potrzebuje samodzielnego wycięcia )

 • taśma paroprzepuszczalna

 • taśma zamykająca

 • profile U zakończeniowe

 • zestaw do podwiązywania roślin

 • śruby do montażu konstrukcji metalowej,

 • wkręty z gumową podkładką do przykręcania poliwęglanu,

 • zawiasy i zaczepy,

 • instrukcja do montażu.

 • Sposób montażu: Wyrównać grunt przed rozpoczęciem instalacji konstrukcji. Szklarnia jest przeznaczona do zamontowania na cokole betonowym / drewnianym za pomocą śrub w zależności od posiadanego fundamentu( brak w zestawie). W tym artykule znajdziesz wskazówki jak zrobić fundament

Cechy szklarni

 • Powłoka zewnętrzna - poliwęglan komorowy o grubości 6 mm posiada wysoką odporność na promieniowanie UV oraz typowe warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg i lekki grad. Solidna konstrukcja zapewnia wytrzymałość i wytrzymuje obciążenie śniegiem do 180 kg/m2, co równa się około 30-40 cm świeżego śniegu. To oznacza, że poliwęglan poradzi sobie nawet z mroźną zimą. Okrągły kształt szklarni zapobiega gromadzeniu się śniegu.

 

Oferujemy poliwęglan o grubości 6 mm (gęstość: 0,85 kg/m2).

 

Najważniejszą zaletą tego materiału jest jego zdolność do tworzenia optymalnego środowiska wewnątrz szklarni, a także łatwość w utrzymaniu, co eliminuje konieczność częstej wymiany folii.

Dlaczego poliwęglan 6mm i na co to wpływa? Gęstość wpływa na wytrzymałość poliwęglanu oraz odpowiada za izolację termiczną i ochronę przed utratą ciepła. Dzięki temu, niektóre rośliny mogą rosnąć przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz.

1) Z tak dużych szklarni najczęściej korzystają ogrodnicy którzy chcą wydłużyć sezon upraw w szklarni, czyli powłoka musi być wykonana z materiału który najlepiej utrzymuje ciepło.

2) Poliwęglan komorowy oprócz swojej grubości ma drugi istotny wskaźnik - gęstość - ilość surowca zużytego do wytłaczania 1 m. kw. Poliwęglan 6mm produkcji UE ma gęstość 0,85 kg/m2.

3) Poliwęglan 4mm pasuje bardziej dla niedużych szklarni przydomowych, gdy planujemy uprawy wyłącznie w sezonie. Dla szklarni z rozstawem łuków co 1m poliwęglan 4mm jest zbyt cienki, dlatego w zestawie szklarni Hestia dostaniecie poliwęglan grubością 6mm

Poliwęglan z obu stron ma folie ochronną, pod białą folią z napisami znajduje się strona płyty z ochroną przed UV.

 

Szklarnia Atena poliwęglan
szklarnia serii atena
 • Solidna konstrukcja - Łuki stanowią główny element nośny szklarni. Aby zapewnić maksymalną sztywność, powierzchnia przednia jest spawana w całości, a łuki są gięte bez żadnych połączeń. Szklarnie z serii GERA o szerokości 3 metrów posiadają specjalne, grubościenne łuki o przekroju 40x20 mm, które są wygięte na krawędziach. Liczba łuków w szklarni jest zwiększona (odstęp między nimi wynosi 100 cm), zapewniając równomierne obciążenie śniegiem na poliwęglan komorowy. Oznacza to, że szklarnia pokryta poliwęglanem doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej śnieżne polskie zimy.

 • Ochrona antykorozyjna - Profile są poddawane cynkowaniu ogniowemu, co skutecznie chroni je przed korozją.

 

Dostępna darmowa konsultacja. Numer kontaktowy znajduje się w informacjach o naszej firmie.

Zapewniamy szybką dostawę. Towar jest dostępny nawet w okresie największego popytu. Możliwość rozliczenia gotówką lub zakupu ratalnego.

Łączenie łuków i profili poprzecznych za pomocą systemu “krab” (łączników w kształcie X i T). Łuki oraz profile znajdują się w jednej płaszczyźnie, w ten sposób ciężar śniegu zostaje równomiernie rozłożony na powierzchni dachu z poliwęglanu.

Szklarnia Atena

Dostawa 

Dostawa realizowana samochodami dostawczymi firmy partnerskiej. Dostawca pomoże Ci rozładować towar (​zawsze prosimy o pomoc w rozładunku co najmniej 1 osoby) i sprawdzi z Tobą zawartość zamówienia!

Szklarnia przyjeżdża zdemontowana: elementy metalowe, wyprostowane arkusze poliwęglanu (maksymalna długość 7m) plus opakowania z elementami montażowymi.

Poliwęglan wyposażony jest w folię ochronną, która pozwala na ułożenie go na otwartej powierzchni bez ryzyka uszkodzenia produktu. Ocynkowany profil stalowy zabezpiecza konstrukcję przed czynnikami zewnętrznymi, co pozwala na pozostawienie zdemontowanego produktu na otwartej powierzchni. Szklarnia w tej formie, może czekać na instalacje.

Usługa montażu

Pomożemy Ci rozładować towar i wspólnie sprawdzimy zawartość zamówienia!

Szklarnia zostanie dostarczona w formie zdemontowanej, w skład której wchodzą arkusze poliwęglanu, ułożone na nich łuki, elementy poprzeczne oraz inne niezbędne elementy montażowe (śruby, wkręty, taśma perforowana, profile U, zawiasy).

Poliwęglan jest wyposażony w ochronną folię, która umożliwia jego przechowywanie na otwartej powierzchni bez ryzyka uszkodzenia. Ocynkowany profil stalowy zapewnia ochronę konstrukcji przed czynnikami zewnętrznymi, pozwalając na pozostawienie zdemontowanej szklarni na zewnątrz. W takiej formie szklarnia może czekać na instalację.

 

Mamy dla Ciebie opcję profesjonalnego montażu szklarni przez nasz serwis. Koszt usługi montażu konstrukcji możesz sprawdzić na górze oferty pod przyciskiem “Montaż” / “Bez montażu”.

Montaż może zostać wykonany zgodnie z preferencjami klienta na betonowym lub drewnianym fundamencie (fundament nie jest częścią zestawu). Teren musi być równy przed rozpoczęciem instalacji, a wszelkie kamienie i drzewa muszą zostać usunięte. Fundament powinien być poziomy i mieć prawidłowe przekątne.

Jeśli szklarnia ma zostać zamontowana jako zadaszenie basenu, na miejscu musi być drabina z odległością 3 metrów od ziemi, a wewnątrz zbiornika nie może być wody.

Nasza ekipa montażowa ustali termin instalacji na dzień następujący po dostawie. Montaż zazwyczaj trwa do 7 dni roboczych, zależnie od warunków pogodowych.

 

Dodatkowo zapewniamy wsparcie 7 dni w tygodniu. Mamy system lojalnościowy, który obejmuje zniżki na akcesoria przy kolejnych zamówieniach oraz dla klientów poleconych przez naszych dotychczasowych klientów. Polecamy również szklarnię 20x20 mm 3x4 m.

 

Uwaga! Przed dokonaniem zakupu należy dokładnie zapoznać się z opisem produktu. Prosimy o konsultację.

Dziękujemy!

Dodatkowo oferujemy akcesoria, które mają za zadanie ułatwić pielęgnację roślin w szklarni:

- Okienko boczne proste do szklarni Gera

- Automatyczny otwieracz okna

Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają realizacje naszych klientów

Długość (m)
4
Szerokość (m)
3
Wysokość (m)
2
Grubość poliwęglanu (mm)
6
Powłoka
poliwęglan komorowy
Typ konstrukcji
prostościana
Seria
GERA
Przekrój profilu
40x20 mm
Okres gwarancji
60 miesięcy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie (5)

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
Paulina P.

30-03-2023
5
(5/5
Świetna współpraca, fachowe doradztwo. Pomoc w rozwiewaniu wszystkich wątpliwości. Instrukcja montażu i ważne wskazówki już w pierwszym mailu. Ceny bardzo konkurencyjne.
 
MS

29-03-2023
5
(5/5
Polecam bez dwóch zdań. Super obsługa, pomoc kierowcy przy rozładunku
 
Strona: 12

Dodaj opinię
Captcha

Pomożemy ci złożyć zamówienie

 
Produkt dodany do porównania.