Poliwęglan komorowy grafitowy

Poliwęglan komorowy to rozwiązanie stosowane w różnego rodzaju zadaszeniach. Propozycje w naszym sklepie są oferowane w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych – w tym poliwęglan dymiony.


Gdzie najlepiej wykorzystać poliwęglan komorowy grafitowy?

Materiał w tym kolorze świetnie sprawdza się do nowoczesnych zadaszeń, na przykład na balkony przy industrialnych elewacjach czy na minimalistyczne tarasy. Poliwęglan komorowy grafitowy znajduje zastosowanie również w obiektach niemieszkalnych – można go spotkać między innymi na zadaszonych parkingach, w szklarniach oraz na przystankach autobusowych. Ze względu na swoje właściwości, a także walory estetyczne i funkcjonalne jest to odpowiednie rozwiązanie w wielu różnych konstrukcjach.

Trwałość poliwęglanu komorowego pozwala na bezpieczne użytkowanie nawet w obiektach, które wymagają wysokiej odporności na uszkodzenia. Co więcej, dymione płyty będą ciekawie wyglądać jako zadaszenie altan czy tarasów w nowoczesnych domach. Ponadto świetnie łączą się z industrialnym wystrojem, tworząc zgraną aranżację. Poliwęglan szary dymiony przypomina ciemne szkło, zapewniając jednocześnie wielokrotnie większą wytrzymałość niż ten materiał.

Jakie są plusy poliwęglanu komorowego grafitowego?

Poliwęglan komorowy grafitowy, również zwany szarym lub dymionym, to nie tylko atrakcyjne rozwiązanie, które będzie pasować do stylistyki różnych budynków. Materiał, z którego wykonane są propozycje z tej kategorii, charakteryzuje się wieloma zaletami, które sprawiają, że warto na niego postawić w domu, ogrodzie i wielu innych obiektach. Warto przede wszystkim zaznaczyć, że płyty poliwęglanowe świetnie przepuszczają promienie słoneczne, a dodatkowo są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, ognioodporne, ekologiczne i wygodne w montażu. W odróżnieniu od innych materiałów tego typu poliwęglan komorowy można bezproblemowo ucinać czy też poddawać obróbce cieplnej. Aby zwiększyć żywotność poliwęglanowych ścian i dachów, warto wykorzystywać specjalne akcesoria, które znaleźć można w naszej ofercie.

Nasz asortyment obejmuje również propozycje w innych kolorach. Dostępny jest m.in. poliwęglan komorowy bezbarwny, brązowy czy dymiony brąz – szeroki wybór sprawia, że można z łatwością dobrać odpowiedni produkt. Zapewniamy wsparcie przez 7 dni w tygodniu i szybką dostawę.

Produkt dodany do porównania.