Poliwęglan komorowy 8mm

Poliwęglan komorowy 8 mm to produkt używany głównie do budowy różnego rodzaju przeszkleń pionowych i poziomych. Dzięki swojemu wyglądowi może świetnie zastępować szkło, zapewniając przy tym wiele lat bezproblemowego użytkowania. Ponadto materiał, z którego wykonuje się tego typu płyty, przepuszcza promienie słoneczne, dzięki czemu można go wykorzystać m.in. w szklarniach.


Zastosowanie poliwęglanu komorowego 8 mm

Z uwagi na grubość arkuszy poliwęglan komorowy 8 mm wykorzystywany jest przede wszystkim do tworzenia przeszkleń. Może sprawdzić się jako doświetlenie dachowe czy tarasowe pokrycie dachu. To jednak nie wszystkie możliwości jego zastosowania – z płytami 8 mm można spotkać się również na ścianach hal przemysłowych, balkonach, klatkach schodowych, w oranżeriach, ogrodach zimowych czy nawet w mieszkaniach. Z poliwęglanu komorowego o takich wymiarach tworzy się między innymi wypełnienia balustrad balkonów oraz ścianki działowe wewnątrz mieszkań. Jednym z plusów takiego rozwiązania jest jego wszechstronność i możliwość dostosowania płyty do wielu różnych projektów. Poliwęglan często zastępuje szkło, dzięki czemu będzie odpowiednim wyborem na przykład przy konstruowaniu ogrodów zimowych, gdzie pozwoli na zachowanie nowoczesnego stylu. Można postawić na niego także w przypadku szklarni.

Poliwęglan komorowy 8 mm to jeden z wielu rodzajów płyt z materiału PC w naszej ofercie. Asortyment Euro Trade Line obejmuje wysokiej jakości rozwiązania różniące się grubością, długością czy kolorem. Można u nas kupić między innymi poliwęglan komorowy 16 mm, który jest przeznaczony w szczególności do wykorzystania z obiektów wymagających wysokiej wytrzymałości ścianek czy sufitów. Nasi specjaliści służą wsparciem w wyborze odpowiedniego produktu.

Postaw na ofertę ETL – wysokiej jakości poliwęglan komorowy 8 mm

Możliwość zastąpienia szkła, a przy tym wyższa odporność i wytrzymałość niż w przypadku tego tradycyjnego materiału, to jedne z najważniejszych argumentów za wyborem poliwęglanu komorowego. Grubość 8 mm zapewnia bezpieczeństwo, a nowoczesny wygląd płyt sprawdzi się w wielu obiektach. Ponadto poliwęglan komorowy przepuszcza promienie słoneczne, dzięki czemu można go użyć np. w szklarniach.

Produkt dodany do porównania.