Szklarnia z poliwęglanu 3x8

Osoby, dla których ogrodnictwo jest prawdziwą pasją, doskonale zdają sobie sprawę, że szklarnia jest nieodzownym elementem, umożliwiającym zapewnienie odpowiednich warunków dla hodowli kwiatów, warzyw i owoców. Warto pamiętać szczególnie o tych wymagających specjalnej uwagi. Tunel foliowy służy m.in. do ochrony roślin przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz gwałtownymi wahaniami temperatury. W naszym sklepie internetowym ETL-group oferujemy różnorodne modele szklarni ogrodowych 3x8. Wiemy doskonale, czego oczekują nawet najbardziej wymagający klienci i właśnie taki produkt im proponujemy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą!


Szklarnia ogrodowa 3x8 - praktyczny ogród

Szklarnia z poliwęglanu 3x8 to optymalne rozwiązanie dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy chcą uprawiać różnorodne rośliny w swoim ogrodzie. Dzięki trwałej i nowoczesnej konstrukcji szklarnia ta zapewnia optymalne warunki dojrzewania warzyw i owoców, takich jak pomidory, ogórki, papryki czy cebula. Tunel foliowy z poliwęglanu to także doskonałe miejsce do hodowli egzotycznych owoców, takich jak melony, arbuzy czy ananasy. Rośliny ozdobne, takie jak tulipany, róże czy storczyki również mogą rosnąć w szklarni 3x8 przez cały rok, bez względu na warunki atmosferyczne na zewnątrz. Jest to doskonały pomysł, by poszerzyć praktyczność domowej uprawy roślin. Jeżeli myślą Państwo o przemysłowej uprawie to wówczas lepiej zdecydować się na dłuższe szklarnie, które także posiadamy w naszej ofercie.

Szklarnia z poliwęglanu 3x8 - kluczowe cechy

Jako producent szklarni z poliwęglanu 3x8, gwarantujemy wysoką jakość i trwałość naszych produktów. Szklarnia ta charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną, co umożliwia utrzymanie optymalnych warunków uprawowych. Ponadto materiał ten cechuje się wysoką przepuszczalnością promieni słonecznych oraz odpornością na opady atmosferyczne. Wśród najważniejszych zalet warto wymienić też fakt, że płyty poliwęglanowe nagrzewają się stopniowo i równomiernie rozprowadzają ciepło. Szklarnia z poliwęglanu 3x8 jest także odporna na grubą warstwę śniegu (nawet do 80 kg na m2), co umożliwia pozostawienie jej na zimę bez myślenia o ewentualnych negatywnych konsekwencjach. Ponadto konstrukcja szklarni 3x8 jest stabilna i lekka, co nie tylko znacznie ułatwia przenoszenie, ale również gwarantuje estetyczny wygląd. Nie da się ukryć, że ten aspekt także nie jest bez znaczenia w przypadku przydomowych ogrodów.

ETL-group - pewny producent szklarni z poliwęglanu 3x8

W starannie przygotowanej ofercie ETL-group znajdują się szklarnie 3x8 półokrągłe wykonane z poliwęglanu o grubości 4 lub 6 mm. Dostępne są wersje standardowe oraz rozszerzone PLUS (z dodatkowymi akcesoriami do zabezpieczenia komór). Szklarnie proponowane przez ETL-group są wykonane z poliwęglanu Berolux, a firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tego unijnego produktu w Polsce. Gwarantujemy szybką dostawę szklarni ogrodowych 3x8 z poliwęglanu, towar na stanie nawet w szczycie sezonu oraz rozliczenie dopasowane do potrzeb (mogą Państwo liczyć na wygodne raty lub całościową płatność gotówką). Dla stałych Klientów przygotowaliśmy także atrakcyjny system lojalnościowy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z asortymentu oraz nawiązania współpracy.

Produkt dodany do porównania.