Zadaszenia basenu

Przydomowe baseny to świetnie rozwiązanie na letnią rozrywkę, a także forma aktywności fizycznej, której można oddawać się we własnym ogrodzie. Zewnętrzne zbiorniki są jednak narażone na zanieczyszczenia, a w naszej strefie klimatycznej można korzystać z nich zaledwie kilka miesięcy w roku. Problemy te można rozwiązać, wybierając zadaszenie basenu z poliwęglanu wysokiej jakości.


Zadaszenie do basenu – w trosce o jakość wody i oszczędność

Właściciele basenów zewnętrznych z pewnością są świadomi tego, jak uciążliwe i frustrujące mogą być różne zanieczyszczenia wpadające do wody. Żmudne czyszczenie zbiornika z naleciałych liści, owadów, a nawet śmieci, które mogły przylecieć wraz z wiatrem, może odbierać chęci na kąpiel. Zadaszenie basenu ogrodowego wykonane z wysokiej klasy poliwęglanu unijnego producenta Berolux pozwala zdecydowanie ograniczyć zanieczyszczenie wody. Dzięki temu można pływać w swoim basenie od razu, kiedy pojawi się taka ochota – bez czasochłonnego, męczącego czyszczenia.

Ponadto zadaszenie basenu z poliwęglanu wpływa na oszczędności, ponieważ ogranicza parowanie wody, dzięki czemu nie trzeba ciągle uzupełniać zbiornika. Co ważne, osłona z tego materiału zapobiega także utracie ciepła – pod zadaszeniem woda szybciej się nagrzewa i wolniej traci temperaturę. Dlatego warto zabezpieczyć swój basen odpowiednią osłoną z folii, która podniesie komfort użytkowania i obniży koszty eksploatacji zbiornika. W ofercie sklepu ETL-group dostępne są także inne elementy architektury ogrodowej, takie tak na przykład altany.

Zadaszenie basenu z poliwęglanu – ochrona przed warunkami atmosferycznymi i nie tylko

Standardowo w Polsce sezon basenowy trwa nie dłużej niż 4 do 5 miesięcy. Wykorzystując porządne zadaszenie do basenu, można znacznie wydłużyć ten okres, ponieważ osłona skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem. Dzięki temu można korzystać z kąpieli nawet poza sezonem. Modele zadaszeń basenowych w sklepie ETL-group wykonane są z wysokiej jakości poliwęglanu komorowego, który jest odporny na działanie promieniowania UV oraz śnieg i deszcz. Jego żywotność to nawet 10 lat, w ciągu których można cieszyć się ze świetnie zabezpieczonego basenu.

Trwała i solidna konstrukcja wytrzymuje duże obciążenie śniegiem, dzięki czemu zbiornik może bezpiecznie przeczekać zimę aż do kolejnych ciepłych dni. Dodatkowym atutem, jaki oferuje zadaszenie basenu ogrodowego, jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa na działce. Zamykana osłona uniemożliwia dostęp do basenu osobom trzecim, chroniąc naszą własność przed intruzami.

Bezpieczne i wygodne zakupy w sklepie ETL-group

W firmie Euro Trade Line dbamy o komfort naszych klientów i chcemy, aby każde zakupy przebiegały w najlepszych warunkach. Z tego względu oferujemy nasze profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne przez 7 dni w tygodniu, aby zawsze móc udzielić niezbędnej pomocy w wyborze poszczególnych produktów. Artykuły w naszym asortymencie są dostępne nawet w szczycie sezonu, a wysyłka jest zawsze jak najszybsza – wybranymi produktami można cieszyć się już chwilę po złożeniu zamówienia. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową, dając naszym klientom możliwość rozliczeń gotówkowych i rozbijania płatności na raty, aby zakupy były w pełni komfortowe. Nasza oferta obejmuje również szereg innych rozwiązań, w tym produkty niezbędne do skonstruowania własnej szklarni czy elementy architektury ogrodowej takie jak wiata samochodowa.

Filtruj według

Cena
Długość (m)
Szerokość (m)
Wysokość (m)
Filtruj
Produkt dodany do porównania.