Szklarnia z poliwęglanu 4x6

Uprawa roślin to proces, który wymaga wielu narzędzi i troski. Jednak to nie wszystko. Konieczne jest też zapewnienie jak najlepszych warunków do ich wzrostu. Nie wystarczy tu jednak tylko woda - konieczne jest też ciepło, światło i ochrona przed przymrozkami czy dotkliwym gradem. Właśnie dlatego warto wybrać szklarnię ogrodową 4x6 stworzoną z poliwęglanu, czyli tworzywa o dużej wytrzymałości. Oferujemy je w wersji Standard i Plus. Pierwsza z nich to szklarnia wraz z akcesoriami montażowymi, natomiast druga posiada dodatkowe akcesoria służące zabezpieczaniu komór, profile U zamykające, zestawy do podwiązywania roślin oraz okienko dachowe wliczone w cenę. Wszystkie szklarnie 4x6 oraz te o innych wymiarach są dostępne od zaraz. Staramy się jak najszybciej realizować zamówienia, a wszystko w trosce o zadowolenie naszych klientów. Warto wiedzieć, że mamy spore ilości szklarni ogrodowych na stanie, dlatego są one dostępne od ręki nawet w szczycie sezonu.


Szklarnia ogrodowa 4x6 - wytrzymały poliwęglan

Producent szklarni z poliwęglanu 4x6 to Berolux - znana i ceniona unijna firma. Nasze szklarnie 4x6 składają się jedynie z części, które wykazują rewelacyjną wytrzymałość. Spójrzmy na właściwości poliwęglanu komorowego. Jest odporny na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne jak śnieg, grad czy deszcz. Jego żywotność to aż 10 lat. Dodatkowo posiada trwały i wytrzymały szkielet, dlatego nie ma obaw w sytuacji dużej pokrywy śnieżnej, choć nasze konstrukcje są doskonale zabezpieczone przed jego zaleganiem. Wszystko przez okrągłe zadaszenie szklarni 4x4, które sprawia, że śnieg stopniowo znika z konstrukcji. Takie właściwości pozwalają na pozostawienie szklarni na dworze na czas zimy, nie ryzykując przy tym jej zniszczenia. Najważniejszą zaletą poliwęglanu jest możliwość stworzenia wyjątkowych warunków tzw. mikroklimatu, który umożliwi szybki wzrost roślin. Chroni przed promieniowaniem UV, przepuszczając potrzebne promienie słoneczne. Poliwęglan w szklarniach ogrodowych 4x6 jest dostępny w dwóch grubościach 4 i 6 mm. Pierwsza z nich najczęściej stosowana jest w małych, domowych konstrukcjach, natomiast druga w ogrodach profesjonalnych hodowców, gdyż wyróżniają się jeszcze większą solidnością i lepszymi warunkami termoizolacyjnymi.

Szklarnia z poliwęglanu 4x6 producent trwałych konstrukcji

Trwałe konstrukcję szklarni to coś, co przyciąga wielu klientów, nie tylko prywatnych, ale również firm, które na co dzień zajmują się zarobkową hodowlą roślin. W naszych szklarniach z poliwęglanu 4x6 łuki są głównym elementem nośnym. Są produkowane z grubego profilu stalowego o przekroju 40x20 mm z wygięciem na krawędzi. Dodatkowo stosujemy więcej łuków, co zapewnia równomierne obciążenie śniegiem podczas zimy. Wszystkie profile co ocynkowane ogniowo, co czyni je odpornymi na działanie korozji. Oferujemy również montaż na fundamencie betonowym, drewnianym lub na ziemi. Należy pamiętać o uprzednim przygotowaniu podłoża - jego wyrównaniu, usunięciu kamieni, drzew i korzeni. W przypadku kiedy szklarnia okaże się za mała, wszystkie szklarnie ogrodowe 4x6 można powiększyć za pomocą zestawów wydłużających (co 2 metry) do wymaganego rozmiaru bez ograniczeń.

Produkt dodany do porównania.