Szklarnia z poliwęglanu 3x12

Każdy miłośnik uprawy roślin, owoców, warzyw czy kwiatów doskonale wie, że szklarnia jest kluczowa. Tylko w ten sposób rośliny, szczególnie te wymagające określonych warunków, mogą mieć zapewniony prawidłowy rozwój. Jeżeli szukają Państwo niezawodnego i trwałego rozwiązania to szklarnia ogrodowa 3x12 będzie zdecydowanie najlepszym wyborem. Nasz tunel foliowy ochroni uprawy przed gwałtownymi zmianami temperatury oraz innymi, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. W sklepie internetowym ETL-group proponujemy bogaty wybór szklarni 3x12 wykonanych z poliwęglanu, które będą odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających pasjonatów ogrodnictwa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą starannie wyselekcjonowaną ofertą.


Szklarnia 3x12 z poliwęglanu - przemysłowe rozwiązanie i nie tylko

Nasz asortyment to szeroki wybór cieplarni, jednak to właśnie szklarnia ogrodowa 3x12 będzie najlepszym wyborem dla potrzeb biznesowych. Taka konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się wewnątrz oraz bezproblemowe tworzenie grządek czy ścieżek. Oczywiście, jeżeli chcą Państwo zamówić szklarnię z poliwęglanu 3x12 od producenta do przydomowej uprawy to nic nie stoi na przeszkodzie. Nasza firma prowadzi sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową. W proponowanym tunelu foliowym można uprawiać przez cały rok i niezależnie od obecnych warunków atmosferycznych warzywa, nowalijki itp., a także egzotyczne owoce oraz rośliny ciepłolubne np. róże, storczyki i tulipany.

Szklarnia 3x12 - kluczowe cechy, najważniejsze zalety

Prezentowane w naszym sklepie internetowym ETL-group szklarnie 3x12 zostały wykonane z poliwęglanu. Materiał ten to przede wszystkim doskonała izolacja termiczna. Co więcej, płyty poliwęglanowe, które składają się na konstrukcję, umożliwiają równomierne rozprowadzenie ciepła. W ten sposób osiągalne jest skuteczne kontrolowanie temperatury oraz obecnych warunków uprawowych. Warty podkreślenia jest fakt, że na właściwości i wytrzymałość poliwęglanu nie ma wpływu nawet gruba powłoka śnieżna, dzięki czemu szklarni nie trzeba demontować na okres zimowy. Jest to metoda na istotne zmniejszenie ilości pracy oraz umożliwienie całorocznej uprawy różnych gatunków roślin. Szklarnie ogrodowe 3x12 z poliwęglanu to także atrakcyjny, estetyczny wygląd oraz lekka, stabilna konstrukcja, której przenoszenie nie sprawia żadnych kłopotów.

ETL-group - solidny producent szklarni z poliwęglanu 3x12

Sklep internetowy ETL-group posiada w swojej ofercie szklarnie ogrodowe 3x12 wykonane z poliwęglanu o grubości 4 lub 6 mm. Proponujemy tunele foliowe w standardowej wersji oraz w wersji rozszerzonej PLUS, która zawiera akcesoria niezbędne do długotrwałej ochrony konstrukcji z poliwęglanu. Nasze atuty to szybka dostawa, towar dostępny od ręki nawet w szczycie sezonu oraz wygodne płatności (gotówkowe i ratalne). Jako producent szklarni ogrodowych 3x12 z poliwęglanu dostarczamy najwyższą jakość, za którą stoi poliwęglan Berolux. Co ważne, jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem tego unijnego produktu na terenie Polski. Oferujemy również atrakcyjny program lojalnościowy dla stałych klientów, gdyż ich satysfakcja jest dla nas priorytetem. Nasze szklarnie 3x12 można zamówić w opcji samodzielnego montażu lub z montażem specjalistów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i nawiązania współpracy.

Produkt dodany do porównania.