Firma Euro Trade Line działa na rynku od stycznia 2019 roku. Zajmujemy się kompleksową sprzedażą szklarni i poliwęglanu, rozpoczęliśmy ją za pośrednictwem allegro i olx. W związku z dynamicznym rozwojem i dużym zapotrzebowaniem na rynku Polskim stworzyliśmy również nasz sklep internetowy www.etl-szklarnia.pl, fan page na facebooku, instagamie oraz wizytówkę google. Ze względu na  ciągły rozwój organizacji  w roku 2019 rozpoczęliśmy też usługę dostawy naszym transportem na terenie całego kraju oraz Europy jak i również profesjonalny montaż, aby nasi klienci mogli uzyskać usługę od A do Z. Jesteśmy grupą osób ,które pasjonują się ogrodnictwem a także interesują tematem zadaszeń tarasów, wiat i altan.

Od czerwca 2021 wprowadziliśmy na rynek “Altany” wraz ze stalowymi łącznikami co pozwala stworzyć wymarzony projekt i cieszyć się swoim pięknym ogrodem przez lata, tworząc swój wymarzony zakątek. Kreujemy rozwiązania dogodne dla naszych odbiorców oraz staramy się na bieżąco wprowadzać nowości w naszym asortymencie. Naszymi najważniejszymi wartościami są szacunek i uczciwość, staramy się na bieżąco podnosić jakość naszych usług, odpowiadać na zapytania potencjalnych nabywców, a także budować optymalne rozwiązania, aby nasi kontrahenci mogli cieszyć się swoich realizacji. Nigdy nie chowamy głowy w piasek, zawsze staramy się załatwić sprawy klientów od razu i polubownie, bo chcemy aby każdy z was czuł satysfakcję i wrócił do nas albo polecał nas dalej swoim bliskim, mamy świadomość ,że najlepiej działa “poczta pantoflowa”. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów naszej pracy i obsługi  od roku 2020 cieszymy się statusem “super sprzedawcy” na allegro. Ponadto posiadamy doskonałe opinie na wizytówce google (średnia 5.0  https://g.page/eurotradeline/review?rc).

Od lipca tego roku również jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem poliwęglanu Berolux na terenie Polski.  

Podczas ponad 3 letniej obecności na rynku możemy zaoferować:

 • Profesjonalne doradztwo w trakcie wyboru materiałów na zadaszenie
 • Darmową wycenę usług i materiałów potrzebnych dla klienta
 • Ekspresową i bezpieczną dostawę na terenie całej Polski 
 • Usługę montażu przez przeszkoloną i fachową ekipę instalacyjną
 • Atrakcyjną ofertę na poliwęglan, szklarnie, altany
 • Prezenty od naszych specjalistów przy złożeniu pierwszego zamówienia
 • Akcesoria ogrodnicze do szklarni i poliwęglanu
 • Indywidualne podejście do klienta oraz program lojalnościowy dla stałych nabywców z rabatami przy kolejnych zakupach
 • 5 lat gwarancji na produkty Euro Trade Line oraz wysokiej jakości produkty potwierdzone certyfikatami
 • Dostępność towaru na magazynie od ręki z możliwością odbioru osobistego
 • Wsparcie techniczne i posprzedażowa obsługa klienta oraz stałe zainteresowanie opinią kupującego na temat naszych produktów i usług

Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych a także biznesowych do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy zawsze do waszej dyspozycji, czekamy na zapytania, sugestie i uwagi. Odpowiemy na wszystkie pytania i jesteśmy otwarci na współpracę.

Serdecznie pozdrawiamy

Zespół Euro Trade Line

Produkt dodany do porównania.