Forma Dostawy I Koszty:

200 zł transport z naszej strony (towary wielkogabarytowe) dostawa do 9 dni roboczych

Wysyłka kurierem DpD - 14 zł. Kurierem DPD nie dostarczamy płyty poliwęglanu ani szklarnie. 

Dostawa

Istnieje możliwość odbioru towaru osobiście z magazynu, który znajduje się pod adresem 00-992 Warszawa, ul Jagiellońska 88K (prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu odbioru i kontakt po numer telefonu +48 507 233 040) , a także dzięki dostawie naszym transportem pod wskazany adres.

Euro Trade Line sp.z.o.o realizuje usługę dostawy, a także w przypadku mniejszych zamówień korzysta z usług kurierskich firmy DPD, aby dostarczyć naszym kontrahentom zamówiony asortyment.

Wysyłka towarów zakupionych za pośrednictwem sklepu oferowana jest wyłącznie na terenie Polski.  Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą poza granice Polski, prosimy o kontakt: +48 507 233 040 uzgodnimy wspólnie warunki współpracy.

Czas dostawy 

Czas dostawy zależy od czasu złożenia zamówienia i dostępności towaru w magazynie, jeżeli towar jest dostępny towar dostarczany jest od 5 do 7 dni roboczych. W szczycie sezonu czas dostawy może być wydłużony do 12 dni roboczych.

Doręczenie produktów jest ustalane bezpośrednio ze specjalistą , który wcześniej skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia zamówienia, a także 2-3 dni wcześniej zadzwoni poinformować oraz potwierdzić odnośnie dowozu we wskazane miejsce. Przed otrzymaniem zamówienia również nasz kierowca kontaktuje się aby potwierdzić o której godzinie będzie na miejscu. Dystrybucja towaru odbywa się od poniedziałku do niedzieli 

Uwaga! Nieprawidłowy numer telefonu/niedokładny/niepełny adres może spowodować dodatkowe opóźnienie! Proszę dokładnie sprawdzić swoje dane osobowe podczas rejestracji i składania zamówienia. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania służymy pomocą.

Miejsce dostawy 

Dostawa odbywa się pod adresem wskazanym przy złożeniu zamówienia. Jeżeli  masz życzenie ,aby otrzymać  towar pod inny adres, niż wskazany w formularzu proszę koniecznie wskazać specjaliście w trakcie zamówienia, telefonicznie lub mailowo. Niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą natychmiast po otrzymaniu informacji w celu potwierdzenia poprawności danych i adresu dostawy.

Zasady 

Po otrzymaniu przesyłki otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające zakup: paragon i  kartę gwarancyjna. Istnieje możliwość wystawienia FVAT na firmę, na życzenie klienta otrzymasz fakturę, wystarczy podać NIP podczas złożenia zamówienia. 

Towar możesz odebrać osobiście na naszym magazynie. Przed odbiorem wymagany jest kontakt telefoniczny +48 507 233 040 minimum godzina przed dojazdem na magazyn.

Punkt odbioru w Warszawie

Magazyn Euro Trade Line sp.z.o.o

Jagiellońska 88K

00-992 Warszawa

woj. Mazowieckie 

email: sklep@etl-group.pl 

+48 507 233 040

Produkt dodany do porównania.