Tunel z agrowłókniny

Tunel ogrodowy "Achilles" z agrowłókniny szerokością 1 m i wysokością 0,9 m. Tunel jest wykonany z lekkiej, wytrzymałej agrowłókniny 42 g/m2. Łuki wykonane z rury PCV do których wkładają się kotwy mocujące w ziemię. Rozstaw łuków tunelu "Achilles" co 1 m. Powłoka z agrowłókniny jest wykonana w taki sposób, że rury PCV znajdują się w specjalnie uszytych "kieszeniach". Po co? Możemy łatwo przesunąć agrowłókninę na wymaganą wysokość aby mieć dostęp do roślin.


Tunel ogrodowy z agrowłókniny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników ogrodnictwa, którzy chcą przedłużyć sezon uprawy warzyw i innych roślin. Agrowłóknina to materiał, który chroni rośliny przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i szkodnikami, jednocześnie pozwala na przepływ powietrza i wody. 

Agrowłóknina chroni rośliny przed przymrozkami, co pozwala na rozpoczęcie uprawy wcześniej niż zwykle oraz na kontynuowanie jej po sezonie. Ponadto, tunel ogrodowy z agrowłókniny pozwala na kontrolowanie warunków panujących wewnątrz, co zapewnia optymalny rozwój roślin. Tunel zabezpiecza rośliny przed silnym wiatrem, deszczem, szkodnikami i innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Filtruj według

Cena
Długość (m)
Szerokość (m)
Wysokość (m)
Filtruj
Produkt dodany do porównania.