Poliwęglan komorowy 3mm

Najcieńsze płyty komorowe z poliwęglanu z oferty ETL mają jedynie 3 mm grubości. Ze względu na swój rozmiar są używane głównie w nowoczesnych obiektach, gdzie często odgrywają rolę przede wszystkim estetyczną. Mimo tego wciąż cechują się wysoką wytrzymałością, która znacznie przewyższa możliwości innych tworzyw przy konstrukcjach o tej samej grubości.


Poliwęglan komorowy 3 mm – skuteczna przepuszczalność światła

Z uwagi na fakt, że poliwęglan komorowy 3 mm jest najcieńszym rozwiązaniem spośród dostępnych w naszym sklepie płyt tego rodzaju, zaleca się stosowanie go przede wszystkim w miejscach narażonych w mniejszym stopniu na uszkodzenia. W punktach, w których występuje wysokie ryzyko bezpośredniego uszkodzenia płyty, lepiej sprawdzi się grubszy materiał. Mimo tego arkusze 3 mm znajdują szerokie zastosowanie, odznaczając się wciąż wysoką trwałością. Istotną kwestią jest także możliwość przepuszczenia sporej ilości światła, co będzie szczególnie ważne w przypadku różnych konstrukcji znajdujących się na zewnątrz. Co więcej, poliwęglan komorowy 3 mm świetnie pasuje do budynków mieszkalnych, w których można go używać w roli podwieszenia sufitu. To dobry sposób na ciekawy, nowoczesny projekt, który będzie jednocześnie wytrzymały i opłacalny.

Wybór płyty warto dostosować pod kątem wymogów danej konstrukcji. Nasza oferta zawiera wszystkie niezbędne rozwiązania – w tym poliwęglan komorowy 16 mm, który idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest najwyższa wytrzymałość. Oferujemy szybką wysyłkę i bezproblemowy dostęp do towarów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie realizować zamówienia nawet w szczycie sezonu.

Jakie są plusy poliwęglanu komorowego 3 mm?

Poliwęglan komorowy 3 mm jest niezwykle cienki, dzięki czemu wygląda nowocześnie i estetyczne. Dodatkowo świetnie sprawdza się jako materiał, który ma za zadanie przepuszczać światło czy promienie słoneczne. Jest on odporny na zmiany temperatur, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne oraz kontakt z ogniem. Nawet w trakcie pożaru poliwęglan komorowy 3 mm nie topi się ani nie wydobywają się z niego niebezpieczne substancje, dzięki czemu jest bezpieczny również w przypadku krytycznych sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Euro Trade Line.

Produkt dodany do porównania.