Szklarnia z poliwęglanu 3x6

Osoby interesujące się ogrodnictwem wiedzą, że tunel foliowy jest niezbędny w uprawie roślin, zwłaszcza tych wymagających specjalnej opieki. Szklarnie z poliwęglanu nie tylko chronią rośliny przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi, ale również zapewniają optymalne warunki dojrzewania warzyw i owoców. Sklep internetowy ETL-group oferuje wysokiej jakości szklarnie ogrodowe 3x6 z poliwęglanu dla wymagających klientów, którzy chcą stworzyć ekologiczne uprawy w swoim przydomowym ogrodzie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem!


Szklarnia z poliwęglanu 3x6 - warzywa, owoce egzotyczne, rośliny ozdobne i wiele więcej

Szklarnia ogrodowa 3x6 z poliwęglanu z naszej oferty to niezwykle trwała i nowoczesna konstrukcja, która idealnie sprawdza się przede wszystkim do uprawy roślin w ogrodach przydomowych. Konstrukcja cieplarni zapewnia optymalne warunki dojrzewania warzyw i owoców. Warto wymienić m.in. paprykę, pomidory, ogórki oraz wczesnowiosenne warzywa np. sałatę, cebulę, szczypior i pietruszkę. Do przemysłowych upraw o wiele lepszym wyborem byłaby z kolei szklarnia o nieco większe długości. Szklarnia z poliwęglanu 3x6 jest także doskonałym miejscem do uprawy egzotycznych owoców. Arbuz, melon czy ananas to jedynie niektóre z nich. Tunel foliowy jest również korzystny dla kwiatów ciepłolubnych m.in. storczyków, róż czy tulipanów, które mogą być uprawiane przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne na zewnątrz.

Szklarnia 3x6 - poliwęglan gwarantem jakości

Szklarnie 3x6 ogrodowe wykonane z poliwęglanu są trwałe i niezawodne. Zapewniają one doskonałą izolację termiczną oraz są odporne na opady atmosferyczne. Płyty poliwęglanowe nagrzewają się równomiernie, co ułatwia utrzymanie odpowiednich warunków uprawowych. Poliwęglan odznacza się również wysoką odpornością nawet na bardzo grubą warstwę śniegu (nawet do 80 kg na m2). Ta cecha sprawia, że cieplarnię można z powodzeniem pozostawić na zimę, co umożliwia uprawę roślin przez cały rok. Szklarnia z poliwęglanu 3x6 charakteryzuje się także stabilnością i lekkością.

ETL-group - solidny producent szklarni z poliwęglanu 3x6

ETL-group jest sprawdzonym producentem szklarni z poliwęglanu 3x6. W bogatej ofercie znajdują się szklarnie półokrągłe wykonane z poliwęglanu o grubości 4 lub 6 mm. Szklarnie są dostępne w wersji standard oraz rozszerzonej PLUS, gdzie znaleźć można niezbędne akcesoria, zabezpieczające konstrukcje z poliwęglanem na długi czas. Co więcej, oferowane szklarnie 3x6 są one wykonane z poliwęglanu Berolux, a ETL-group jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tego unijnego produktu w Polsce. Firma oferuje szybką dostawę, towar na stanie nawet w szczycie sezonu oraz wygodne rozliczenie (na raty lub gotówką). Dla stałych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjny system lojalnościowy. Jeżeli zależy Państwo na bezproblemowej transakcji oraz najwyższej jakości produkcie to jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszego wyboru szklarni ogrodowych 3x6 i nawiązania współpracy.

Produkt dodany do porównania.