Szklarnia z poliwęglanu 4x12

Zbiór własnych warzyw i owoców może przynieść wiele radości, szczególnie jeśli zyskamy naprawdę spore plony. Aby było to możliwe, warto zapewnić jak najlepsze warunki roślinom. Niestety może okazać się to niewykonalne na dworze, gdzie często panują skrajne warunki. Polecamy nasze szklarnie ogrodowe 4x12. To duże tunele, które idealnie sprawdzą się w uprawach biznesowych. Ich konstrukcja składa się z wytrzymałych i bardzo solidnych materiałów, dlatego daje pewność wieloletniego użytkowania. Polecamy nasze szklarnie 4x12, które w ofercie występują w dwóch wersjach: Standard i Plus. Pierwsza wersja to szklarnia ogrodowa 4x12 wraz z materiałami montażowymi, natomiast druga wyposażona jest w elementy dodatkowe jak: akcesoria do zabezpieczenia komór (2 rodzaje taśm - do komór i frontów), profile U zamykające, zestaw do podwiązywania roślin i okienko dachowe. Wersja Plus może okazać się rozwiązaniem dużo bardziej funkcjonalnym, szczególnie dla osób, które zajmują się uprawą roślin w celach zarobkowych.


Szklarnia z poliwęglanu 4x12 producent - trwałe rozwiązania na lata

Proponowane szklarnie z poliwęglanu 4x12 pochodzą od producenta unijnego - firmy Berolux. To właśnie tym wyróżnia się nasza oferta na tle konkurencji. Dodatkowo realizujemy zamówienia ekspresowo, nawet w szczycie sezonu, kiedy zainteresowanie naszymi szklarniami 4x12 jest ogromne. Spójrzmy jednak na same właściwości poliwęglanu komorowego. Jest to tworzywo odporne na promieniowanie UV i takie warunki atmosferyczne jak śnieg, deszcz czy mały grad. Żywotność wynosi nawet 10 lat, co czyni ten produkt dużo korzystniejszym wyborem niż standardowe tunele foliowe. Mocny szkielet szklarni ogrodowych 4x12 wytrzymuje nawet duże obciążenie śniegiem, a zadaszenie o okrągłym kształcie zapobiega jego zaleganiu. Najważniejszą zaletą jest jednak zdolność do tworzenia mikroklimatu, który skutecznie pobudza do wzrostu rośliny, chroniąc przed niekorzystnymi warunkami jak przymrozki czy grad.

Szklarnia 4x12 - możliwość montażu

Nasze szklarnie 4x12 opierają się na łukach, które są głównym elementem nośnym. Produkowane są z bardzo grubego profilu, dodatkowo ocynkowane co chroni je przed korozją. Warto wiedzieć, że łuki są ustawione blisko siebie, dzięki czemu cała konstrukcja zyskuje jeszcze większą stabilność i wytrzymałość nawet w najbardziej śnieżną zimę. Polecamy nasze szklarnie 4x12 z poliwęglanu. Posiadamy je o grubościach płyt 4 i 6 mm. Pierwsza z nich nadaje się do konstrukcji w przydomowych ogrodach, natomiast grubsza wersja idealnie nadaje się do upraw biznesowych, gdyż gwarantuje jeszcze lepsze warunki termoizolacyjne i wytrzymałość. Dbając o naszych klientów, proponujemy też usługę montażu na fundamencie betonowym, drewnianym czy na ziemi, po uprzednim umówieniu terminu. Konieczne jest wyrównanie powierzchni, usunięcie kamieni, drzew i korzeni. W przypadku pytań prosimy o kontakt, pozostajemy do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu. Warto zerknąć też na nasze akcesoria do szklarni, na które oferujemy rabaty w przypadku zakupu naszych szklarni.

Produkt dodany do porównania.