Poliwęglan komorowy 16 mm

Poliwęglan komorowy 16 mm to najgrubszy wariant płyt tego rodzaju dostępny w naszej ofercie. Ze względu na swoje rozmiary propozycje z tej kategorii świetnie sprawdzą się do tworzenia wymagających obiektów oraz zadaszeń.


Kiedy warto zastosować poliwęglan komorowy 16 mm?

Wartość 16 mm dotyczy grubości komór pomiędzy warstwami arkuszy z poliwęglanu. Jest to największy rodzaj płyt komorowych z tego tworzywa oferowany w ramach asortymentu Euro Trade Line. To rozwiązanie wyróżniające się wysoką wytrzymałością, która będzie sporą zaletą w trakcie wykonywania konstrukcji różnego rodzaju. Płyty 16 mm są stosowane szczególnie w miejscach narażonych w większym stopniu na uszkodzenia i wypadki – mogą one być wykorzystywane na przykład przy budowaniu wiat przystanków oraz paneli na reklamy zewnętrzne. W domowym użytku sprawdzą się z kolei do wypełniania okien, a także tworzenia sufitów podwieszanych, ścianek działowych oraz świetlików.

Nasz sklep oferuje nie tylko poliwęglan komorowy 16 mm, lecz także płyty w innej grubości. Zapewniamy szybką dostawę i profesjonalną obsługę przy każdym zamówieniu. Można u nas zakupić między innymi poliwęglan komorowy 4 mm, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych projektach.

Dlaczego poliwęglan komorowy 16 mm to dobry wybór?

Wysokiej jakości poliwęglan komorowy 16 mm charakteryzuje się wysoką trwałością, odpornością na uszkodzenia oraz długą żywotnością – to bardzo pożądane cechy bez względu na charakter danej konstrukcji. Co istotne, nawet w razie wystąpienia jakichkolwiek usterek są one przeważnie zlokalizowane w konkretnym miejscu, nie prowadząc do zniszczenia całej płyty. Dzięki temu poliwęglan komorowy często okazuje się znacznie lepszym rozwiązaniem niż szkło, które jest podatne na stłuczenie nawet przy mniejszych obrażeniach. Do tego poliwęglan skutecznie przepuszcza światło, blokując przy tym promienie UV.

Aby zwiększyć żywotność konstrukcji z tego materiału, warto wykorzystywać specjalne akcesoria, które znaleźć można w naszej ofercie. W ramach naszego asortymentu można skorzystać m.in. z taśm, podkładek czy profili aluminiowych oraz poliwęglanowych. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi kategoriami naszego sklepu, by wybrać idealne rozwiązania dla siebie.

Produkt dodany do porównania.