Poliwęglan komorowy 6mm

Poliwęglan komorowy 6 mm to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w szklarniach, na altanach i na balkonach. Płyty o tej charakterystyce łączą wysoką wytrzymałość z estetycznym, nowoczesnym wyglądem. Mogą służyć m.in. jako zabezpieczenie balustrad czy sposób na wykonanie zadaszenia przepuszczającego promienie słoneczne.


Poliwęglan komorowy 6 mm – możliwości wykorzystania

Wybierając poliwęglan komorowy 6 mm, warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad docelowym zastosowaniem zakupionych arkuszy. Płyty o takim rozmiarze są chętnie wykorzystywane w szklarniach – zazwyczaj są przezroczyste, dzięki czemu przepuszczają promienie słoneczne. Warto przy tym zaznaczyć, że warstwa tworzywa zapewnia odporność na promienie UV, a także skuteczne zabezpieczenie wszystkich elementów wewnątrz danego obiektu. Ponadto, w przeciwieństwie do szkła, poliwęglan komorowy nie jest narażony na pęknięcia czy stłuczenia. W efekcie poliwęglan komorowy 6 mm pozwoli zapewnić skuteczne działanie szklarni i korzystny rozwój roślin, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo wszystkim osobom znajdującym się w środku. Przy wyborze odpowiednich produktów warto postawić na jakość – w ofercie Euro Trade Line znajdują się tylko solidne rozwiązania, które będą w stanie zapewnić oczekiwane cechy na długi czas.

Asortyment ETL obejmuje szereg różnych wariantów płyt z materiału PC. Nasi klienci mogą wyposażyć się między innymi w poliwęglan komorowy 16 mm, który można wykorzystać przy obiektach wymagających wysokiej wytrzymałości. Może on sprawdzić się na przykład do przygotowywania wiat, przystanków oraz ścian działowych w mieszkaniach.

Atuty poliwęglanu komorowego 6 mm

Jedną z kluczowych cech płyt poliwęglanu komorowego 6 mm jest przepuszczalność promieni słonecznych. W połączeniu z wytrzymałością sprawia to, że produkty z tej kategorii będą dobrym wyborem w niejednej szklarni, a ponadto sprawdzą się jako zadaszenie tarasu czy antresoli. Tworzywo jest w wysokim stopniu odporne na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto może przez wiele lat zachowywać swój pierwotny wygląd bez żółknięcia i matowienia. W celu zadbania o jak największą żywotność ścian i dachów z poliwęglanu warto sprawdzić także naszą ofertę akcesoriów do montażu – taśm, podkładek i profili.

Produkt dodany do porównania.