Szklarnia z poliwęglanu 3x10

Posiadanie odpowiedniej szklarni jest kluczowym elementem dla miłośników uprawiania kwiatów, roślin, warzyw i owoców w ogrodzie. Tylko w ten sposób niektóre gatunki, które wymagają szczególnych warunków, mogą się prawidłowo rozwijać. Tunel foliowy jest idealnym rozwiązaniem, aby chronić uprawy przed negatywnymi warunkami pogodowymi i gwałtownymi zmianami temperatury. W sklepie internetowym ETL-group oferujemy bogaty wybór solidnych i trwałych szklarni ogrodowych 3x10 wykonanych z poliwęglanu, które zapewniają optymalne warunki dla różnych rodzajów upraw. Zachęcamy nawet najbardziej wymagających klientów, by skorzystali z naszej oferty. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem.


Szklarnia 3x10 z poliwęglanu - doskonałe rozwiązanie do przemysłowych upraw

Szklarnia 3x10 to znakomity wybór do upraw dla potrzeb biznesowych. Jest to wielkość, w której wnętrzu można swobodnie się poruszać, a utworzenie grządek i ścieżek nie stanowi żadnego problemu. Nie oznacza to jednak, że tego typu tunel foliowy nie sprawdzi się do przydomowych ogrodów - przeznaczony będzie jednak do większych upraw. Proponowana szklarnia stworzy optymalne warunki dojrzewania takich warzyw i owoców jak m.in. cebula, szczypiorek, sałata, papryka, ogórki, pomidory i pietruszka. Z powodzeniem w szklarni ogrodowej 3x10 można uprawiać również egzotyczne owoce czy rośliny ciepłolubne przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Szklarnia 3x10 - najważniejsze atuty

Jeśli poszukują Państwo trwałych i niezawodnych rozwiązań to z przyjemnością polecamy szklarnie ogrodowe 3x10 wykonane z poliwęglanu. Materiał ten wyróżnia się doskonałą izolacją termiczną, co sprawia, że jest idealny do uprawy roślin. Płyty poliwęglanowe, które składają się na konstrukcję szklarni 3x10, pozwalają na równomierne rozprowadzenie ciepła, co umożliwia kontrolowanie temperatury i warunków uprawowych. Ponadto poliwęglan jest odporny na opady deszczu i śniegu (nawet do 80 kg na m2), dzięki czemu nie trzeba demontować cieplarni na zimę. Szklarnie z poliwęglanu 3x10 są również stabilne i lekkie, co znacznie ułatwia ich ewentualne przenoszenie. Dodatkowo nasze propozycje odznaczają się estetycznym i atrakcyjnym wyglądem.

ETL-group - zaufany producent szklarni z poliwęglanu 3x10

Oferta naszego sklepu internetowego ETL-group to szklarnie 3x10 półokrągłe wykonane z poliwęglanu o grubości 4 lub 6 mm. Ze względu na potrzeby naszych Klientów, oferujemy tunele foliowe w wersji standard oraz rozszerzonej PLUS, w której dostępne są niezbędne akcesoria, chroniące konstrukcję z poliwęglanem na długi czas. Nasze szklarnie ogrodowe 3x10 wykonane są z poliwęglanu Berolux, a nasza firma jest jedynym oficjalnym dystrybutorem tego unijnego produktu na terenie naszego kraju. Wśród naszych atutów należy wymienić szybką dostawę, towar na stanie nawet w szczycie sezonu oraz wygodne opcje płatności (ratalne lub gotówkowe). Jako zaufany producent szklarni z poliwęglanu 3x10 oferujemy stałym klientom atrakcyjny program lojalnościowy. Co więcej, proponowane tunele można zamówić w opcji samodzielnego montażu lub z montażem naszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Produkt dodany do porównania.