Zestaw PLUS z oknem do szklarni 4x10m (Zofia)

Zestaw PLUS z oknem do szklarni 4x10m (Zofia)

350,00 zł

2.png
Dostawa
3.png
Atrakcyjne ceny
6.png
Wysoka jakość

0
0/5 - 0 opinie
 

Zestaw PLUS z oknem do ochrony poliwęglanu w szklarni 4x10m (Zofia).

Ochrona Twojej szklarni i komfort dla roślin – ZESTAW PLUS Z OKNEM DO SZKLARNI POLIWĘGLANOWEJ

Zainwestuj w kompletny zestaw ochronny dla swojej szklarni poliwęglanowych z oknem, aby zapewnić swoim roślinom najlepsze warunki wzrostu i ochrony. Nasz zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, które pomogą Ci utrzymać szklarnię w doskonałej kondycji:

- taśma perforowana,

- taśma pełna,

- profile czołowe U z poliwęglanu,

- zestaw do podwiązywania roślin oraz

- okienko boczne.

Wybierając Zestaw PLUS z oknem, zyskujesz dodatkową możliwość wentylacji, co sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin, oraz większy komfort podczas pielęgnacji. Ochrona i wygoda – wszystko, czego potrzebujesz dla swojej szklarni!

Dlaczego Warto?

  • Dłuższa Żywotność Poliwęglanu: Zapewniając ochronę przed zanieczyszczeniami, zestaw pozwala wydłużyć żywotność poliwęglanowej powłoki nawet do 10 lat.
  • Wysoka Przepuszczalność Światła: Dzięki zachowaniu czystości komór poliwęglanu, światło słoneczne może swobodnie przenikać, sprzyjając fotosyntezie i zdrowemu wzrostowi roślin.
  • Uniwersalność: Zestaw jest łatwo dostosowywany do różnych modeli szklarni łukowych o podobnych wymiarach od innych producentów.
  • Oszczędzasz i Dbasz o Ekologię: Zestaw nie tylko chroni Twoje rośliny, ale także oszczędza Twój czas i pieniądze poprzez wydłużenie okresu użytkowania poliwęglanu, co wpływa pozytywnie na środowisko.

Zapewnij swoim roślinom bezpieczeństwo, trwałość i efektywność dzięki Zestawowi Ochronnemu Komórek Poliwęglanu do Szklarni. Wybierz jakość i niezawodność dla swojej uprawy roślin!

W danej ofercie przestawiony jest Zestaw Plus pasujący do szklarni o szerokości 4m Zofia. Szklarnie Gera i Hestia, ze względu na kształt, już mają w komplecie Zestaw Plus.

Jeśli mają  Państwo pytania, jakieś sugestie dotyczące produktów lub potrzebujecie fachowej porady, pracownicy naszego zespołu są do dyspozycji:

Strona internetowa etl-group.pl
Adres mailowy:
sklep@etl-group.pl
Numer telefonu:
+48 507 233 040

Powiązane produkty

Opinie (0)

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem

Brak recenzji użytkowników.


Dodaj opinię
Captcha

Pomożemy ci złożyć zamówienie

 
Produkt dodany do porównania.