Jesienna Promocja na Szklarnie z Poliwęglanu od Euro Trade Line : “Wspólny zakup - wyższy rabat”

Jesień to doskonały moment, aby pomyśleć o przygotowaniach do kolejnego sezonu. Aby uczcić nadchodzący sezon, ETL-GROUP wprowadza niezwykłą promocję na swoje szklarnie z poliwęglanu - grupowe zakupy. Teraz możesz uzyskać aż 20% rabatu na swoją wymarzoną szklarnię! Zastanów się, jak cudownie byłoby mieć mocną, współczesną szklarnię, gdzie rośliny będą mieli najlepsze warunki, a ty - OWOCNE ZBIORY! 

Teraz to możliwe dzięki zakupom grupowym !

Jak Skorzystać z Promocji?

1. Wybierz dopasowaną do Twoich potrzeb szklarnię: Przejdź do SZKLARNIE OGRODOWE , wybierz szklarnię, która najlepiej spełnia Twoje potrzeby i kliknij "Dołącz do grupy". 

Na żadnym z tych etapów nie masz żadnych zobowiązań do zakupu!

2.  Potwierdź Udział: Wprowadź swoje dane kontaktowe, akceptuj zgodę na wykorzystanie danych (abyśmy mogli powiadomić Cię o kolejnych krokach) i potwierdź swoje uczestnictwo w grupie. Natychmiastowo otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rejestracji konta na stronie ETL-GROUP.PL 

Jeśli już masz konto na naszej stronie, zaloguj się.

Na żadnym z tych etapów nie masz żadnych zobowiązań do zakupu!

W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu +48 507 233 040

3. Wróć do wybranej szklarni. 

Przechodzac do WYŚWIETL GRUPY już teraz zobaczysz, ile osób już dołączyło i ile jeszcze potrzebujemy, aby aktywować rabat. 

Powiadom znajomych o Promocji: Zachęć swoich przyjaciół i rodzinę, aby również skorzystali z tej niesamowitej oferty! Na drugim zrzucie ekranu jest pokazane gdzie wziąć link, który możesz wyslać do blizkich aby też mogli dostać rabat na szklarnię.

Im więcej osób dołączy do grupy, tym szybciej wszyscy otrzymają  rabat na szklarnie!

Na żadnym z tych etapów nie masz żadnych zobowiązań do zakupu!

W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu +48 507 233 040

4. Aktywuj Rabat: Rabat w wysokości 20% zostanie aktywowany, gdy grupa osiągnie 20 uczestników. Otrzymasz powiadomienie e-mailem razem z instrukcjami dotyczącymi płatności.

Na żadnym z tych etapów nie masz żadnych zobowiązań do zakupu!

W KOLEJNYCH KROKACH OPOWIEMY JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE Z RABATEM

5. Po otrzymaniu powiadomienia, zaloguj się ponownie do Panelu Klienta. Dalej przejdź do złożenia zamówienia, uzupełnij wszystkie dane do dostawy. Wybierz Formę płatności: Pamiętaj aby wprowadzić NIP firmy, w przypadku, jeśli potrzebujesz FVAT. W przypadku, gdy nie podasz NIP, dostaniesz paragon fiskalny jako dokument potwierdzający zakup. 

Aby zachować rabat, pamiętaj, że zamówienie musisz złożyć w ciągu 24 godzin od aktywacji grupy. Wiemy i rozumiemy Twoje obawy odnośnie zakupów w Internecie, dlatego mamy 2 możliwe formy płatności: płatności elektroniczne - przekierujemy Cię na stronę płatności online LUB możesz wybrać płatność gotówką przy odbiorze. Tylko Ty decydujesz, która forma płatności najbardziej Ci odpowiada. Po wybraniu formy płatności i złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zamówienia oraz wszelkimi informacjami dotyczącymi dostawy szklarni.

6. Wprowadź dane do dostawy, adres, kod pocztowy. Koszt dostawy wynosi 200 zł.

W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu +48 507 233 040

7. Pozostaje Ci jeden krok - oczekiwanie na dostawę. Skontaktujemy się i powiadomimy o dostawie. W razie pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu +48 507 233 040 lub sklep@etl-group.pl 

8. Ciesz Się Nową Szklarnią:

Idealne warunki dla uprawy roślin i obfitych zbiorów w szklarni z poliwęglanu od Euro Trade Line! Wyjątkowa okazja aby kupić szklarnię z poliwęglanu z rabatem 20%! To doskonała inwestycja w zdrowe odżywianie Twojej rodziny przez wiele lat. Weź udział w naszej jesiennej promocji już dziś i rozpocznij swoją przygodę z ogrodnictwem w nowych, doskonałych warunkach!

Wybierz ETL GROUP, bo…ZNAMY SIĘ NA SZKLARNIACH!

Zdjęcia realizacji szklarni od naszyh Klientów

Powiązane produkty

Produkt dodany do porównania.