Taśma perforowana paroprzepuszczalna 38 mm 25 m.b.

Taśma perforowana paroprzepuszczalna 38 mm 25 m.b.

35,00 zł

2.png
Dostawa
3.png
Atrakcyjne ceny
6.png
Wysoka jakość

0
0/5 - 0 opinie
 
Perforowana taśma końcowa

Poliwęglan komorowy, ze względu na strukturę kanalikową, wymaga użycie dodatkowych akcesoria aby zapobieć zabrudzeniu komorek. Jednym z wymaganych akcesoriów do montażu poliwęglanu komorowego jest taśma perforowana paroprzepuszczalna.

Taśma paroprzepuszczalna jest wykonana z włókniny. Ma 2 paski klejące i wolną od kleju część środkową,  która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i regulację wilgotności w konstrukcjach z poliwęglanu komorowego.

 

Opis:

  • szerokość: 38mm

  • długość: 25 mb

Zastosowanie:

Taśma perforowana paroprzepuszczalna stosuje się do zaklejania komórek poliwęglanu od dolnej strony spadu ( w przypadku montażu zadaszenia) lub na dolnej krawędzi poliwęglanu komorowego, która dochodzi do ziemi ( w przypadku szklarni z poliwęglanu). Taśma stosuje się wraz z profilem czołowym U  z poliwęglanu lub profilem aluminiowym czołowym F.

 

Taśma szerokością 38 mm stosuje się do poliwęglanu komorowego grubością 10-16 mm

Uwaga! Przed dokonaniem zakupu należy dokładnie zapoznać się z opisem produktu.

Zapraszamy do zakupu!

Główne cechy taśmy perforowanej paroprzepuszczalnej:

  1. Skuteczna regulacja wilgotności: Taśma perforowana paroprzepuszczalna umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, co zapobiega gromadzeniu się nadmiaru wilgoci wewnątrz komórek poliwęglanu.

  2. Wysoka jakość materiału: taśma perforowana paroprzepuszczalna jest wykonana z wysokiej jakości włókniny.

  3. Łatwa aplikacja: Taśma perforowana paroprzepuszczalna jest łatwa w aplikacji. Paski klejące znajdują się po obu bokach taśmy. Aplikacja taśmy w dwóch krokach: odkleić papierowy pasek ochrony z jednej strony i nakleić na krawędź poliwęglanu z jednej strony, zdjąć drugi papierowy pasek i nakleić z drugiej strony płyty poliwęglanu. Założyć dodatkowo profil czołowy.

  4. Zastosowanie wielu branżach: Taśmy perforowane paroprzepuszczalne znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, architektura, rolnictwo czy przemysł. Mogą być używane w konstrukcjach z poliwęglanu, takich jak dachy, ścianki działowe, szklarnie.

Długość (m)
25
Szerokość (mm)
38

Powiązane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie (0)

Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem

Brak recenzji użytkowników.


Dodaj opinię
Captcha

Pomożemy ci złożyć zamówienie

 
Produkt dodany do porównania.