Poliwęglan lity dymiony

Poliwęglan lity dymiony znajduje szerokie zastosowanie w konstrukcji zadaszeń do różnego rodzaju obiektów. Najlepiej pasuje do altan, balkonów, tarasów oraz budynków gospodarczych czy też rolniczych. Jego wygląd przypomina matowe szkło, dzięki czemu może w pewnym stopniu blokować promienie słoneczne i idealnie komponuje się z nowoczesnymi instalacjami.


W jakich konstrukcjach można postawić na poliwęglan lity dymiony?

Korzystając z poliwęglanu litego dymionego, można zrealizować wiele różnorodnych projektów – taki wariant materiału PC sprawdzi się w różnych obiektach i instalacjach. Będzie to odpowiednie rozwiązanie na przykład do balustrad schodowych czy konstrukcji dachowych. Z uwagi na delikatne zabarwienie tworzywa płyty z tej kategorii zapewniają umiarkowane rozprowadzanie światła, dzięki czemu mogą zapewnić wysoki komfort w przestrzeniach takich jak werandy, balkony czy ganki. Nie będzie to jednak właściwy wybór w przypadku witryn sklepowych, tablic, szyldów reklamowych czy przegród do dekoracji wnętrz, gdzie liczy się przede wszystkim widoczność. Warto jednak zapoznać się z innymi propozycjami z naszej oferty – poliwęglan lity bezbarwny to propozycja właśnie do takich zastosowań. Na zamówienie wykonujemy także płyty w kolorze mlecznym.

Dymione płyty z litego poliwęglanu znajdą zastosowanie również w osłonach antywłamaniowych i przeciwuderzeniowych, ogrodzeniach różnego rodzaju, ekranach akustycznych czy balustradach schodowych. W przypadku oferty Euro Trade Line można zawsze liczyć na wysoką jakość wykonania oraz sporą wytrzymałość materiału, która przekłada się na możliwość długotrwałego i bezproblemowego użytkowania produktów.

Poliwęglan lity dymiony – zalety

Materiał PC (poliwęglan) łączy wiele korzystnych cech, które wpływają na jego zastosowanie w budownictwie i nie tylko. Niektóre kwestie związane z jego wyglądem przypominają w pewnym stopniu szkło, jednak w porównaniu z tym materiałem jest on znacznie trwalszy, a jednocześnie tańszy, jednocześnie odznaczając się odpornością między innymi na pęknięcia, stłuczenia czy zarysowania. Dodatkowo płyty poliwęglanowe są ognioodporne i ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ETL – gwarantujemy solidną jakość i szybką obsługę zamówień.

Produkt dodany do porównania.