Przygotuj ogród TERAZ i nie przeplacaj w kolejnym sezonie

Szanowni Klienci! 

Firma Euro Trade Line działa  na rynku od 4 lat, przez ten czas zaufało nam ponad 9000 klientów. Niektórzy z was już nie pierwszy raz cieszą się ze zbiorów ze swojej wymarzonej szklarni, inni  z państwa spędzają czas na tarasie zadaszonym poliwęglanem, który został zakupiony w naszej firmie. Dziękujemy za zaufanie i korzystanie z naszych produktów!

Nasza praca to nie tylko sprzedaż, oprócz tego chcemy budować zaufanie oraz dobre relacje z klientami. W związku z tym chcielibyśmy się podzielić nadchodzącymi wiadomościami.

Przez kilka miesięcy myśleliśmy jak rozwiązać aktualną sytuację. Zdecydowaliśmy się z szacunku do naszych kontrahentów, aby  jak najwcześniej poinformować, że od końca grudnia 2022 będziemy zmuszeni podnieść ceny z kilku powodów:

 • przestaliśmy współpracować z producentami konstrukcji metalowych ze wschodu. To nie jest żadna tajemnica że 99% szklarni na rynku Polskim od różnych sprzedawców były sprowadzane z Białorusi czy Rosji. Większość sprzedawców stara się ukrywać tą informację. Oczekiwany wzrost cen na szklarni spowodowany aktualną wojną na wschodzie to około 60% ;

 • stworzyliśmy własną produkcję szklarni w Unii Europejskiej - dzięki czemu inwestujemy w  nowe urządzenia oraz ponosimy większe koszty wypłaty pensji pracownikom unijnym. Należy też pamiętać, że  z drugiej strony tworzymy nowe stanowiska pracy i z tego się cieszymy iż firma się rozwija ;)

 • inflacja, o której słyszymy wszędzie i odczuwamy na co dzień;

 • idą w górę koszty surowca do wykonania elementów metalowych;

 • wzrost cen na poliwęglan w całym świecie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami europejskimi, dlatego mamy jedne z najniższych cen na poliwęglan.

Jednocześnie dbamy o naszych klientów i relacje z nimi dlatego mamy DOBRE WIADOMOŚCI:

 • nie podnosimy cen od marca 2022 i zostawiamy te ceny do wyczerpania zapasów (grudzień 2022) aby każdy z was  kto planuje zakup zdążył kupić szklarnie w “starych i dobrych” cenach;

 • mamy duże zapasy magazynowe szklarni i poliwęglanu i towar dostępny od ręki;

 • kontynuujemy  nasze promocję oraz oferujemy usługę:

 1. “Dostawa GRATIS 2 szklarni do jednej miejscowości ”  - jeśli macie znajomych którzy również chcą kupić szklarnie z poliwęglanu i dostawa jest do jednej miejscowości, możecie zaoszczędzić 250 zł na całym zakupie;

 2. DARMOWE przechowywanie szklarni z poliwęglanu na naszym magazynie - zamów szklarnie, wpłać zaliczkę 50% od kwoty i dostarczymy szklarnie na początku sezonu. Po pierwsze, to gwarancja niezmiennej ceny, po drugie,  nie musisz się martwić gdzie przechowywać szklarnie do wiosny.

 oraz programy lojalnościowe dla stałych  klientów:

 1. Już posiadacie tunel z poliwęglanu od Euro Trade Line? Jak ktoś z Państwa znajomych trafi do nas z polecenia, otrzyma wartościowy prezent na zakupy w etl-group.pl.

 • stawiamy na wysoką jakość co za tym idzie zadowolenie klienta, a więc nie dokonujemy zmian surowcowych na “gorszą jakość”, dlatego pozostajemy przy grubości poliwęglanu 4 i 6 mm do naszych szklarni  prosto od producenta;

 • dodatkowo  na naszej stronie internetowej istnieje  możliwość opłaty zakupu na Raty 0%, dzięki czemu jednorazowy wydatek możemy rozłożyć na kilka lub kilkanaście dogodnych rat bez dodatkowych kosztów.

Jeśli mają  Państwo zamiar zakupić szklarnie lub poliwęglan, bądź macie pytania, jakieś sugestie dotyczące produktów lub potrzebujecie fachowej porady, pracownicy naszego zespołu są do dyspozycji:
Strona internetowa etl-group.pl
Adres mailowy: kontakt@etl-szklarnia.pl

sklep@etl-szklarnia.pl

Numery telefonów:

+48 507 232 968 

+48 507 233 040

+48 518 914 014

+48 519 100 737

Zapraszamy do naszych profili na Facebooku oraz Instagram

Powiązane produkty

Produkt dodany do porównania.