Szklarnia z poliwęglanu 2.1x12

Posiadamy wielozadaniowe tunele ogrodowe o różnym rozmiarach. W skład wielu propozycji sklepu ETL-group wchodzi także szklarnia z poliwęglanu 2.1x12 m. Euro Trend Line to producent, któremu mogą Państwu zaufać zarówno na polu jakości materiałów, jak i ich funkcjonalności. Naszych klientów wspieramy kompleksowo, poczynając od doradztwa przy wyborze produktów, a kończąc na ofercie montażu wybranej konstrukcji. W katalogu znaleźć można modele objęte wieloletnią gwarancją. Udzielamy jej długim okresie, ponieważ jesteśmy przekonani o najwyższym standardzie wykonania pokrycia z tworzywa sztucznego oraz metalowych łuków. Aby maksymalnie wczuć się w potrzeby prywatnych oraz biznesowych partnerów przygotowaliśmy tunele w wersji podstawowej, oraz szklarnie 2.1x12 m z dodatkowym wyposażeniem, przydatnym podczas uprawy rozmaitych roślin.


Szklarnie od ETL-group nie mają słabych punktów

Poliwęglan to materiał o wyjątkowych właściwościach, właśnie dlatego na tworzywie pochodzącym od europejskich producentów, oparliśmy konstrukcje tuneli ogrodowych. Poliwęglan komorowy zapewnia sporą przepuszczalność światła jakże niezbędnego roślinom, a zarazem blokuje szkodliwe promieniowanie UV. Produkt dobrze “trzyma ciepło”, co nie pozostaje bez znaczenia dla kosztów eksploatacji szklarni. Mówiąc krótko, materiał sprzyja obniżeniu kosztów związanych z np. ogrzewaniem warzyw. Do tego tworzywo cechuje się sporą wytrzymałością. Solidne wrażenie sprawiają metalowe elementy stelażu. Specie zaprojektowanie łuki zapewniają całości odpowiednią stabilność nie tylko podczas sprzyjającej pogody, ale także w trakcie opadów atmosferycznych oraz silnego wiatru. W efekcie szklarnia ogrodowa 2.1x12 m wytrzymuje obciążenie do 80 kg na metr kwadratowy.

Design pasujący do ogrodów w różnym stylu

Ogród to miejsce relaksu, odpoczynku i spotkań. Bliskość roślin pomaga zregenerować siły oraz poprawia samopoczucie, dlatego tunele zaprojektowaliśmy tak, aby nie “kłóciły się” z zieloną przestrzenią. Ich nowoczesny design będzie spójny z otoczeniem. Dotyczy to zarówno metalowego stelażu utrzymanego w przyjemnej jasnej stylistyce, jak i przezroczystej powłoki z litego poliwęglanu. Zależy nam, aby szklarnia ogrodowa 2.1x12 m spełniała najwyższe wizualne normy, ciesząc oko miłośników uprawy roślin. Tutaj należy wspomnieć o jeszcze jednym atucie konstrukcji. Gabaryty pozwalają przenieść ją w stosunkowo prosty sposób w inne miejsce. Tunele sprzedajemy w wersji podstawowej lub rozszerzonej. W wersji plus szklarnia 2.1x12 m posiada np. okno dachowe oraz zestawy do podwiązywania roślin. To przydatne akcesoria, które ułatwią zebranie maksymalnych plonów.

Proste i szybkie zakupy on-line bez nadwyrężania portfela

Tunele ogrodowe zaliczają się do konstrukcji o sporych gabarytach, ale nie muszą Państwo martwić się ich transportem. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia dostarczymy towar pod wskazany adres. Na tym nie koniec, klientom oferujemy dostawę z opcją montażu, który przeprowadzą doświadczeni specjaliści. Dzięki pomocy ekspertów szklarnia 2.1x12 m szybko stanie w wyznaczonym do tego miejscu. Jesteśmy w stanie zagwarantować ekspresowy transport tunelu nawet w szczycie sezonu, ponieważ systematycznie uzupełniamy stany magazynowe. Jak zapłacić za zamówienie? Mają Państwo kilka opcji: zobowiązanie można uregulować gotówką lub rozłożyć należność na dogodne dla siebie raty. W razie dodatkowych pytań, doradcy Euro Trend Line służą wsparciem przez 7 dni w tygodniu, gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości. Jako producent jesteśmy przekonani, że szklarnia z poliwęglanu 2.1x12 m spełni oczekiwania.

Produkt dodany do porównania.