Szklarnia z poliwęglanu 2.1x10

Aż 60 miesięcy, czyli 5 lat gwarancji! Tyle czasu otrzymają Państwo, aby przekonać się, że szklarnia z poliwęglanu 2.1.10 m okaże się trafionym wyborem do ogrodu. Jako jej producent jesteśmy w stanie zapewnić o najwyższej jakości poszczególnych elementów konstrukcji. Stalowe łuki oraz powłoka z tworzywa sztucznego dobrze poradzą sobie w skrajnych warunkach atmosferycznych, poczynając od aury panującej zimą, a kończąc na upalnej, letniej pogodzie. Dodatkowym powodem, dla którego warto zdecydować się na zakupy w sklepie ETL-group, pozostaje poziom obsługi klientów. Mogą Państwo liczyć na doradztwo na etapie wyboru produktów lub montaż tunelu po jego dostarczeniu. Zadbaliśmy także o wygodne systemy płatności, np. dajemy możliwość rozłożenia zobowiązania za szklarnię na dogodne raty. Alternatywę stanowi płatność gotówką lub przelewem. Zapraszamy do zakupów!


Wytrzymuje obciążenie do 80 kilogramów na metr kwadratowy

Jak wiadomo, w Polsce występują skrajne warunki pogodowe. Zewnętrzne obiekty muszą mierzyć się z opadami śniegu i minusowymi temperaturami zimą, latem nie brakuje za to ulewnych deszczy oraz intensywnego, upalnego słońca. Jak widać, to właśnie tunel foliowy jest często pierwszą, a zarazem jedyną linią obrony dla uprawianych roślin, dlatego jego standard wykonania musi być bez zarzutów. Szklarnia ogrodowa 2.1x10 m z poliwęglanu komorowego wytrzymuje obciążenia do 80 kg na m2, co przekłada się na kilkadziesiąt centymetrów wysokości pokrywy śnieżnej. Do tego tworzywo sztuczne zapewnia warzywom odpowiednią ilość światła dzięki znacznej przepuszczalności, ale jednocześnie skutecznie blokuje promienie UV. Ostatnim kluczowym atutem pozostają właściwości z zakresu izolacji termicznej. Szklarnia 2.1x10 od Euro Trend Line pomoże obniżyć koszty eksploatacji związane z uprawą roślin.

Estetyczne rozwiązanie do każdego ogrodu

Ogrody mogą mieć różny charakter. Jedne służą uprawie warzyw i owoców, inne to królestwa pełne kwiatów. Nie brakuje także działek, gdzie skutecznie łączy się obydwa rodzaje upraw. W każdym przypadku właściciele zwracają uwagę nie tylko na jakość roślin, ale także ich estetykę. Jeśli Państwu również zależy na efektownym wyglądzie ogrodu, szklarnia z poliwęglanu 2.1x10 m będzie aranżacyjnym strzałem w “10”. Jako producent dużą wagę przykładamy do stylistyki poszczególnych elementów. Dbamy o precyzyjne wykończenie konstrukcji i jej przyjemny dla oka kolor. Pozytywne wrażenie daje sam kształt tunelu. Jego opływowe i dynamiczne kształty będą pasować do działek o rozmaitej wielkości i kształcie. Nasi klienci mogą wybierać spośród podstawowych modeli tuneli oraz wersji rozszerzonych z dodatkowym wyposażeniem. W jego skład wchodzą np. okna dachowe lub zestawy do podwiązywania roślin.

Dlaczego warto zamówić tunel w sklepie ETL-group?

Szklarnia ogrodowa 2.1x10 m nie należy do najtańszych inwestycji, ale przy wielu roślinach jest niezbędnym wyposażeniem. Uwzględniając koszty produktu, nie warto ryzykować jego zamówienie od niesprawdzonych dostawców. Euro Trend Line to firma działająca na rynku od wielu lat. Jako producent wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały np. europejski poliwęglan Berolux, którego na terenie Polski jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Klientom dajemy możliwość wygodnych oraz bezstresowych zakupów. Towar dostarczamy szybko i w umówionym terminie nawet w szczycie sezonu. Za szklarnię 2.1x10 m zapłacisz gotówką lub korzystając z dogodnych rat. W razie potrzeby doradzimy w zakupach, a stałym klientom oferujemy atrakcyjny system lojalnościowy. Tunele zamówią Państwo w opcji do samodzielnego montażu lub korzystając z instalacji przez specjalistów sklepu ETL-group.

Produkt dodany do porównania.