Szklarnia z poliwęglanu 2.1x8

Warunki atmosferyczne w Polsce nie pozwalają na uprawę dowolnych warzyw o każdej porze roku. Często jedynym wyjściem dla miłośników działkowego ogrodnictwa okazuje się szklarnia z poliwęglanu 2.1x8. Jako producent wysokiej jakości konstrukcji tego typu, przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę. Zaskoczy Państwa nie tylko znaczna wytrzymałość oferowanych modeli, ale także ich spora funkcjonalność. Dużą wagę przywiązujemy do poziomu obsługi klientów. Zakupy w Euro Trend Line zawsze są komfortowe, do każdego przypadku podchodzimy, uwzględniając indywidualne potrzeby partnerów. Nasi pracownicy są zawsze gotowi udzielić porady dotyczącej poszczególnych konstrukcji lub odpowiedzieć na najbardziej szczegółowe pytania techniczne. Po stronie atutów sklepu ETL-group należy zapisać również szybką realizację zamówień i ekspresową dostawę towaru.


Dlaczego szklarnia z poliwęglanu to dobry wybór na działkę?

Branżowi eksperci i my jako producent potwierdzamy, że szklarnia z poliwęglanu 2.1x8 m będzie inwestycyjnym strzałem w “10”, jeśli chcesz uprawiać warzywa w Polsce. Po pierwsze nietłukąca się konstrukcja z tworzywa sztucznego pozostaje odporna na działanie szkodliwych promieni UV, jednocześnie przepuszczając światło słoneczne potrzebne roślinom. Przy okazji poliwęglan zapewnia lepszą izolację w stosunku do innych materiałów, co pozytywnie wpływa na koszty eksploatacji związane z np. ogrzewanie tunelu. Dodatkowo modele dostępne w katalogu efektownie prezentują się w ogrodzie. Na koniec słów kilka o gabarytach i wadze konstrukcji. Produkt pozostaje prosty w instalacji, a dzięki sprzyjającym parametrom stosunkowo łatwo przemieścić szklarnię w inne miejsce, czego okresowo wymagają uprawy niektórych warzyw np. pomidorów lub papryki.

Dopracowaliśmy każdy element konstrukcji

Aby zrozumieć, jak wyjątkowa jest szklarnia 2.1x8 m wykonana z poliwęglanu wyprodukowanego w Europie, wystarczy przyjrzeć się jej budowie. W wersji plus otrzymują Państwo m.in.: profile zakończeniowe, taśmę paroprzepuszczalną, okienko dachowe oraz zestaw do podwiązywania roślin. Do tego oczywiście należy dodać bazowe wyposażenie, czyli: łuki z ocynkowanej stali, śruby montażowe, profile, kotwy, czy też arkusze poliwęglanu. Powłoka szklarni 2.1x8 m z tworzywa sztucznego wytrzymuje obciążenie do 80 kg na m2, co odpowiada kilkudziesięciu centymetrom pokrywy śniegu. W założeniu tunel cechuje się 10-letnią żywotnością. Aby cieszyć się z pełnej funkcjonalności konstrukcji, należy zadbać o jej odpowiednią instalację. Koniecznym warunkiem będzie, chociażby wyrównanie gruntu. Jeśli nie chcą Państwo samodzielnie mierzyć się ze stawianiem szklarni, przy zamówieniu wystarczy wybrać opcję z montażem.

Zalety zakupów w sklepie internetowym ETL-group

Szklarnia ogrodowa 2.1x8 m może być niezbędnym, a jednocześnie sporym wydatkiem w domowym budżecie, dlatego ułatwiamy zakupy! Zamówiony towar szybko dostarczamy pod wskazany adres, ponieważ dbamy o systematycznie uzupełnianie stanów magazynowych nawet w szczycie sezonu. Klientom dajemy kilka opcji wygodnej zapłaty. Do wyboru jest: płatność: gotówką, przelewem oraz rozłożenie zobowiązania na dogodne raty. Wciąż mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości? Wystarczy się z nami skontaktować! Wsparcie oferujemy przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowym atutem Euro Trend Line pozostaje system lojalnościowy. Klienci z polecenia i dokonujący ponownego zamówienia otrzymują atrakcyjne zniżki na akcesoria przy zakupie tunelu. Jesteśmy przekonani, że szklarnia ogrodowa 2.1x8 m ETL-group spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zakupów!

Produkt dodany do porównania.