Szklarnia z poliwęglanu 2.1x6

Własne warzywa czy owoce to nie tylko wspaniały smak, ale również ogromna satysfakcja. Warto zadbać o wysokie plony poprzez instalację tunelu, w którym rośliny będą mogły rosnąć w korzystnym mikroklimacie. Polecamy nasze szklarnie ogrodowe 2.1x6, które znakomicie sprawdzą się w przydomowym ogródku. Taka niewielka szklarnia daje szerokie możliwości uprawowe wielu roślin np. pomidorów, ogórków, papryki, arbuzów, melonów, rzodkiewek czy sałaty. Szklarnie ogrodowe 2.1x6 oferujemy w wersji Standart i Plus. Pierwsza z nich składa się ze szklarni i elementów montażowych, a druga to dodatkowe akcesoria do zabezpieczenia komór (2 rodzaje taśm - do komór i frontów), profile U zamykające, zestaw do podwiązywania roślin i okienko dachowe w cenie. Jeśli zależy nam na tym, aby nasza konstrukcja wyróżniała się jeszcze większą trwałością i funkcjonalnością, zachęcamy do wyboru wersji Plus. Oferujemy szybką dostawę nawet w sezonie, kiedy występuje jeszcze większe zainteresowanie solidnymi szklarniami z poliwęglanu.


Szklarnia z poliwęglanu 2.1x6 producent - mocna konstrukcja

Producentem szklarni z poliwęglanu 2.1x6 jest Berolux - unijna firma, dla której jakość jest priorytetem. Właśnie dlatego nasze systemy wyróżniają się ogromną wytrzymałością. Udzielamy na nie aż 60-miesięcznej gwarancji. Poliwęglan komorowy to tworzywo o dużej odporności na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne jak śnieg, deszcz i mały grad. Jego żywotność wynosi nawet 10 lat, co czyni go doskonałą alternatywą dla folii pokrywających tunele. Szklarnie ogrodowe 2.1x6 składają się łuków z grubego profilu, które zostały ocynkowane ogniowo w celu zapewnienia ochrony przed rdzą. Warto wiedzieć, że mocny szkielet i gęste rozmieszczenie łuków sprawiają, że nie ma ryzyka zniszczenia konstrukcji nawet w sytuacji dużej pokrywy śnieżnej. Dodatkowo okrągły dach skutecznie zapobiega zaleganiu śniegu. To przemyślana konstrukcja, dzięki której uprawa roślin będzie skuteczna i przyjemna. Mikroklimat, który tworzy poliwęglan to doskonałe warunki do wzrostu wielu gatunków owoców, warzyw i kwiatów, stąd warto postawić na nasze szklarnie.

Szklarnia 2.1x6 - możliwość montażu

Proponowane przez nas szklarnie 2.1x6 to konstrukcje, które można dowolnie wydłużać do wymaganego rozmiaru. Odbywa się to za pomocą zestawów wydłużających (co 2 metry) do konkretnego rozmiaru bez ograniczeń. Oferujemy również montaż, po uprzednim umówieniu terminu. Warto wiedzieć, że szklarnie 2.1x6 są dostępne z poliwęglanem w dwóch grubościach - 4 i 6 mm. Obie grubości są znakomitym pokryciem tunelu ogrodowego, gdyż doskonale przepuszczają promienie słońca, blokując jednocześnie szkodliwe promieniowanie UV. Płyty te różnią się też gęstością. Poliwęglan o grubości 4 mm rekomenduje się do małych konstrukcji w przydomowych ogródkach, najlepiej do miejsc zacisznych. Z kolei poliwęglan 6 mm poleca się do profesjonalnych szklarni, gdyż wyróżnia się jeszcze większą trwałością i właściwościami termoizolacyjnymi. Zachęcamy do zakupów, w przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji klientów 7 dni w tygodniu. Oferujemy rozliczenie gotówką bądź w formie wygodnych do spłaty rat.

Produkt dodany do porównania.