Szklarnia z poliwęglanu 2.1x4

Własna szklarnia ustawiona w przydomowym ogrodzie może sprawić wiele radości, szczególnie jeśli plony będą naprawdę wysokie. Dzięki mikroklimatowi, który są w stanie tworzyć tunele, można spodziewać się naprawdę udanych zbiorów. W tej ofercie prezentujemy szklarnie ogrodowe 2.1x4. To wymiary idealne do uprawy roślin na własne potrzeby. Umożliwią wyhodowanie swoich ogórków, pomidorów, arbuzów, papryki czy melonów. Ochronią przed gradem i przymrozkami oraz zapewnią doskonałe warunki. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla klientów szklarnie z poliwęglanu 2.1x4 w wersji Standart i Plus. Pierwsza z nich to sama szklarnia i akcesoria montażowe, natomiast druga posiada dodatkowo akcesoria do zabezpieczenia komór (2 rodzaje taśm - do komór i frontów), profile U zamykające i zestaw do podwiązywania roślin. Warto wiedzieć, że nasze szklarnie ogrodowe 2.1x4 można powiększyć za pomocą zestawów wydłużających co 2 metry do wymaganego przez siebie rozmiaru, co sprawia, że w dowolnej chwili można zwiększyć powierzchnię upraw.


Szklarnia z poliwęglanu 2.1x4 producent - mocne konstrukcje

Producentem szklarni z poliwęglanu 2.1x4 jest unijna firma Berolux. Marka ta dba o najwyższa jakość, dlatego zapewniamy, że wszystkie szklarnie są wytrzymałe i solidne. Powłoka naszych szklarni to poliwęglan komorowy, czyli tworzywo o wysokiej odporności na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz i grad. Jego żywotność to nawet 10 lat. Dzięki temu, że posiada mocny szkielet, jest w stanie wytrzymać duże obciążenie śniegiem, co oznacza, że poliwęglan spokojnie poradzi sobie w nawet bardzo śnieżną zimę. Dodatkowo okrągły kształt szklarni 2.1x4 zapobiega zaleganiu śniegu. Łuki z grubego profilu są głównym elementem nośnym szklarni. Zapewniamy ich gęste rozmieszczenie, a wszystko po to, aby zapewnić jeszcze większą wytrzymałość. Zadbaliśmy też o ich ochronę przed korozją, dlatego zostały ocynkowane w sposób ogniowy. Na wszystkie nasze szklarnie oferujemy aż 60 miesięcy gwarancji, co sprawia, że można mieć pewność niezawodności naszych konstrukcji oraz wsparcie techniczne 7 dni w tygodniu.

Szklarnia ogrodowa 2.1x4 - możliwość montażu

Szklarnie 2.1x4 to konstrukcje łatwe w montażu jednak w przypadku problemów, czy niemożności samodzielnego złożenia konstrukcji oferujemy profesjonalny montaż po uprzednim uzgodnieniu terminu. Przed montażem konieczne jest wyrównanie powierzchni i usunięcie drzew, kamieni i korzeni. Nasze szklarnie ogrodowe 2.1x4 są dostępne z poliwęglanem o grubości 4 i 6 mm. Pierwsza z nich to gęstość 0,55 kg/m2, a druga ma 0,85 kg/m2. Poliwęglan o grubości 4 mm poleca się do mniejszych konstrukcji na zacisznych terenach, natomiast drugi o grubości 6 mm sprawdzi się w profesjonalnej uprawie, gdyż wykazuje jeszcze lepsze właściwości termoizolacyjne. Bez względu na dokonany wybór wszystkie nasze szklarnie 2.1x4 są godne uwagi osób poszukujących alternatywy dla nietrwałych konstrukcji, jakimi są tunele foliowe. Poliwęglan sprawdzi się doskonale. Oferujemy szybką dostawę nawet w szczycie sezonu, kiedy zainteresowanie naszym szklarniami o różnych wymiarach jest spore.

Produkt dodany do porównania.